Similar lots by type
-
#835Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#695Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#825Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
Un table de Bridge, tablette en feutre.No longer availableDim. 71 x 78 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.No longer availableDim. H. 85 cm, b: 102 cmEstimate: € 220 / 260 -
#598Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#416Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.No longer availableDim. 71 x 39 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.
Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.No longer availableDim. 100 x 56 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#725Een sober houten boekenrek.
Une étagère à livres en bois sobre.No longer availableDim. b: 213 cmEstimate: € 25 / 35 -
#845Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#660Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#645Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. tafel: 77 x 180 x 90 cmEstimate: € 260 / 300 -
#625Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90 / 100 -
#580Een eikenhouten drieladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Une armoire à trois tiroirs en chêne, style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 60 x 45 cmEstimate: € 50 / 100 -
#595Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#785Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.No longer availableDim. h: 48 cm; b: 61cmEstimate: € 40 / 60 -
#691Hillebrand“Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.
Une lampe de bureau vintage à cape en métal et pied chromé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600 / 650 -
#735Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.
Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 120 / 180 -
#306Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
Une chaise d’église en noyer tourné.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 25 / 35 -
#650Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#605Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#485Een paar rieten armstoelen.
Une paire de fauteuils en osier.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#344Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.
Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#441Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.
Un lot de porcelaine de couleur Celadon, comprenant deux jardinières, des sous-plats, un vase, un seau à fleurs, un sucrier, une théière (cheveux) et un encrier.No longer availableDim. h: 4 - 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#54037 boeken en catalogi. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophillie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.
37 livres et catalogues. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophilie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#112Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 55 x 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#408HummelEngel van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un ange en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#813Een kleine messingen Boeddha met staander.
Un petit Bouddha en laiton avec support.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#402Yvonne Couron“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#455Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614“Cabaretscène”. Gemengde techniek.
”Scène de cabaret”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#397Een sac-a-perlesplafonnière met messingen montuur. We voegen er een klein exemplaartje aan toe.
Un plafonnier sac-à-perles à monture en laiton. Nous ajoutons un deuxième plus petit exemplaire.No longer availableDim. Ø: 40 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#784Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit vier vaasjes, twee mandjes, een handkandelaar, een kommetje en een jardinière.
Un lot de faïence des Flandres, comprenant quatre vases, deux paniers, un candélabre de main, un bol et une jardinière.No longer availableDim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#472“Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.
”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.No longer availableEstimate: € 35 / 45

