Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.

Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.

Une table ovale allongeable à pieds gainés.
Dim. 110 x 90 cm
SKU: 2409190515.
Category: Meubel.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #515
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #835

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #695

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #825

    Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.

    Un table de Bridge, tablette en feutre.
    No longer available
    Dim. 71 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #639

    Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm, b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #598

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #635

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #416

    Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.

    Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.
    No longer available
    Dim. 71 x 39 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.

    Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #725

    Een sober houten boekenrek.

    Une étagère à livres en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 213 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #845

    Een antiek houten kinderstoeltje.

    Une petite chaise pour enfant antique en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #660

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.

    Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #645

    Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. tafel: 77 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #625

    Een tuinbank van teakhout.

    Un banc de jardin en teck.
    No longer available
    Dim. 93 x 150 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #580

    Een eikenhouten drieladenkastje in Lodewijk XV-stijl.

    Une armoire à trois tiroirs en chêne, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #595

    Een houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois.
    No longer available
    Dim. 90 x 150 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #346

    Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

    Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #785

    Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.

    Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm; b: 61cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691
    Hillebrand

    “Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.

    Une lampe de bureau vintage à cape en métal et pied chromé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #665

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.
    No longer available
    Dim. h: 104 x 97 x 48 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #735

    Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #306

    Een gedraaid notenhouten kerkstoel.

    Une chaise d’église en noyer tourné.
    No longer available
    Dim. H. 87 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #650

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #605

    Een brede houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois. Large.
    No longer available
    Dim. 87 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #485

    Een paar rieten armstoelen.

    Une paire de fauteuils en osier.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #344

    Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.

    Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #441

    Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.

    Un lot de porcelaine de couleur Celadon, comprenant deux jardinières, des sous-plats, un vase, un seau à fleurs, un sucrier, une théière (cheveux) et un encrier.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #540

    37 boeken en catalogi. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophillie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.

    37 livres et catalogues. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophilie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #112
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    ”Intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 55 x 66 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #408
    Hummel

    Engel van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Un ange en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #813

    Een kleine messingen Boeddha met staander.

    Un petit Bouddha en laiton avec support.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #402
    Yvonne Couron

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #455

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #614

    “Cabaretscène”. Gemengde techniek.

    ”Scène de cabaret”. Techniques mixtes.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #397

    Een sac-a-perlesplafonnière met messingen montuur. We voegen er een klein exemplaartje aan toe.

    Un plafonnier sac-à-perles à monture en laiton. Nous ajoutons un deuxième plus petit exemplaire.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #784

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit vier vaasjes, twee mandjes, een handkandelaar, een kommetje en een jardinière.

    Un lot de faïence des Flandres, comprenant quatre vases, deux paniers, un candélabre de main, un bol et une jardinière.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #472

    “Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.

    ”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More