Similar lots by type
-
#84Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#187Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Grand coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 200 / 300 -
#173Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.
Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 100 / 120 -
#213Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.
Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#363Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#158Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.
Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.No longer availableDim. 114 x 258 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#116Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.
Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 180 / 240 -
#215Een eikenhouten tweedeurskast.
Armoire à deux portes en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#235Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#208Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.
Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.No longer availableDim. b:110 x 141 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.
Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.
Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.No longer availableDim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)Estimate: € 500 / 800 -
#245Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.
Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100 / 150 -
#418Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.
Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#220Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.
Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 253 cmEstimate: € 80 / 120 -
#307Een Chinese tweedeurskast van zwartgelakt hout met een meerkleurig en verguld decor. Binnenin eveneens gedecoreerd en met glazen legplankje.
Une armoire Chinoise à deux portes en bois laqué noir et décor polychrome doré. L'intérieur est également décoré et comprends une étagère en verre.No longer availableDim. 135 x 100 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 180 -
#106Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.
Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 150 x 119 x 47 cmEstimate: € 100 / 160 -
#86Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.
Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 200 / 300 -
#415Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#316Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#296Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.
Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 120 / 200 -
#76Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#195Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale druppelvormige gele beril van ± 5 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un béryl central en forme de larme de ± 5 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#219Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981Een collectie grafisch werk, bestaande uit: de catalogus “10 jaar Kunstkring Jacques Gorus. 1996-2006.” met daarbij 3 gravures van Omar Van Meervelde. Verder een map met 16 gravures door o.m. Omar Van Meervelde, Albert Van Dijck, Marcel Praet, Marc Kennes, Gaston Callens, Peter Bosteels, Roger van Akelijen, Maurice Van den Dries, Bart’d Eyckermans, Wim van Remoortel, Herman Declerck, Charles Van Ginsbergen, evenals 23 etsen van Jacques Gorus. En tenslotte een kunstmap “Amazones” met 12 etsen doo(..)
Une collection d'oeuvres graphiques : le catalogue “10 jaar Kunstkring Jacques Gorus. 1996-2006.” avec 3 gravures de Omar Van Meervelde. Aussi avec une farde avec 16 gravures par. Omar Van Meervelde, Albert Van Dijck, Marcel Praet, Marc Kennes, Gaston Callens, Peter Bosteels, Roger van Akelijen, Maurice Van den Dries, Bart’d Eyckermans, Wim van Remoortel, Herman Declerck, Charles Van Ginsbergen, ainsi que 23 gravures de Jacques Gorus. Et pour terminer, “Amazones” avec 12 gravures par Jacques Go(..)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#336Een reeks van zes Engelse stoelen, versierd met een ingelegde siervaas in de rug.
Une série de six chaises anglaises, décorations de vasques incrustées dans le dos.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#62Een paar fauteuils met gcapitonneerde bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils capitonnés de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#407Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#68Limoges, FranceEen paar grote porseleinen sierschalen met een handgeschilderd decor van zwanen. Onderaan gemerkt.
Paire de plats décoratifs en porcelaine à décor de cygnes peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#163Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van granaatappels op gele fond, onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine chinoise avec décor polychrome de grenats sur fond jaune, porte une marque en dessous.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 320 / 380 -
#113Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389Edgard Heirman“Oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Récolte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#335Victor Wagemaekers“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een klein bijzetkastje met een van gemarquetteerd hout met drie laden en een (gebroken) marmeren blad.
Petit meuble d’appoint en bois marqueté ouvrant à trois tiroirs. Avec tablette en marbre (cassée).No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Barend GaelPeriod: 1630-1698"Kampement van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden". Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Campement de la République des Sept Pays-Bas Unis". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24,5 cmEstimate: € 1500 / 2000

