Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.

Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.

Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.
Dim. 130 x 116 cm
SKU: 0602180106.
Category: Meubel.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #106
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #956

    Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.

    Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. b: 180 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #595

    Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.

    Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.
    No longer available
    Dim. 184 x 132 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1103

    Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.

    Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #980

    Een paar crapauds met witte bekleding.

    Paire de crapauds à revêtement blanc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #950

    Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.

    Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 177 x 111 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #601

    Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.

    Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 141 x 81 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #920

    Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

    Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 152 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #596

    Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.

    Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 480 / 600
  • #946

    Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.

    Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.
    No longer available
    Dim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1084

    Een staande klok met herstelling aan kap.

    Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 260 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #795

    Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.

    Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 0: 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #930

    Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.

    Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #970

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #605

    Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.

    Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #940

    Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.

    Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.
    No longer available
    Dim. 163 x 163 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1072

    Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.

    Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #995

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.

    Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #925

    Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. 153 x 133 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598

    Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.

    Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #402

    Twee kinderstoeltjes met rieten zit.

    Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1096

    Een paar armstoelen.

    Paire de fauteuils.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #966

    Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.

    Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 123 x 136 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1101

    Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.

    Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #800

    Een hoekrekje van gesculpteerd hout.

    Etagère de coin en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #523

    Een Chinese vaas van crackleware met een meerkleurig decor van fantasievogels en pioenen.

    Vase en porcelaine craquelée à décor polychrome de faisans et de pivoines. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #875

    Een rond bijzettafeltje met vier gecanneleerde poten en een marmeren blad.

    Une petite table ronde avec quatre pieds cannelés et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #529
    Mircea Manelici

    “Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #190
    Delheid

    Twaalf zilveren vorken en twaalf zilveren lepels, gemerkt en met gehaltekeur 800‰ (1563 g), evenals zes messen met zilveren heften met hetzelfde merk.

    Douze fourchettes et douze cuillères en argent avec poinçon d’orfèvre et 800‰ (1563 g). Ainsi que six couteaux aux manches en argent du même orfèvre.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
  • #288

    “Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.

    “Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 24
  • #153
    Delvaux

    Een lederen handtas met beschermhoes.

    Sac à main en cuire avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #682

    “Twee clowns”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Maks.

    ”Deux clowns.” Huile sur carton. Porte la signature: Maks.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 30,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #443
    Scharburger Werkstätten

    “De koffiemaalster”. Een beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.

    “Femme au moulin à café”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #652
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #226

    Een eikenhouten buffetkast met vier laden en vier paneeldeuren. Régencestijl.

    Buffet en chêne ouvrant à quatre portes et à quatre tiroirs. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #725
    Mahal

    Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.

    Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.
    No longer available
    Dim. 290 x 204
    Estimate: € 120 / 200
  • #269

    Een gesculpteerde schouwspiegel, versierd met een wiel in de kuif.

    Un trumeau avec décoration d’une roue centrale.
    No longer available
    Dim. h: 154 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More