Similar lots by type
-
#832
Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.
Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#165
Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.
Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.No longer availableDim. 167 x 149 x 54 cmEstimate: € 50/80 -
#828
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#792
Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.
Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#830
Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.
Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/80 -
#216
Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200/240 -
#607
Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 100/160 -
#821
Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#826
Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.
Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#565
Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.
Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.No longer availableDim. 160 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#219
Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.
Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.No longer availableDim. h: 263 cmEstimate: € 160/200 -
#798
Een messingen taartenstaander met een opengewerkt decor van vlinders.
Un présentoir à tartes avec un décor ajouré de papillons.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 50/80 -
#168
Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.
Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#225
Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. b: 190 cmEstimate: € 200/300 -
#645
Een sobere grenenhouten apothekersvitrine met één deur.
Une vitrine de pharmacie en pin, sobre, à une porte.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#575
Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#205
Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650/750 -
#235
Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.
Une console avec un miroir, style Régence.No longer availableDim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)Estimate: € 200/240 -
#593
Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.
Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#422
Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.
Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 150/200 -
#794
Een serie van zes gesculpteerde stoelen in Henri II-stijl met gecanneleerde stijlen en poten en versierd met bladeren.
Une série de six chaises sculptées, style Henri II, pieds cannelés et décoration de feuilles.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#649
Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.
Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.No longer availableDim. 205 x 135 cmEstimate: € 400/600 -
#642
Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne. +- 1800.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200/260 -
#609
Een vitrine van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl. Omstreeks 1800. Zijruitjes te vervangen.
Une vitrine en chêne sculpté, style Baroque. +- 1800. Vitraux à remplacer.No longer availableDim. h: 207 x 120 x 53 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#764Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#748
Een snuffbottle van been met een dekseltje van koraal en een gegraveerd decor van vleermuizen.
Un flacon à parfum en os avec le bouchon en corail et un décor gravé de chauve-souris.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#587
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#462
Twee grote gouachetekeningen op zijde met vogels.
Deux dessins de gouache sur soie avec des oiseaux.No longer availableDim. 83 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#68Emaux de Longwy
Een diepe schotel van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van een vogel bij een vijvertje in een cartouche met bloemen rondom. Onderaan gemerkt.
Un plat profond en faïence polychrome avec un décor en relief d’oiseaux près d’un étang, en cartouche et des fleurs autour. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#547
“Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.
”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 400/600 -
#506
Eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl.
Buffet en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. b: 197 cmEstimate: € 120/200 -
#569
“Moeder en kinderen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening en de datum 1964.
Mère et enfants”. Huile sur panneau. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 300/400 -
#644
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek.
”Nature morte, pêches”; Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 104 x 67 cmEstimate: € 80/100 -
#233
“Jolly nigger bank”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
”Jolly nigger bank”. Une tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220/260 -
#605
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180