Similar lots by type
-
#580Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.
Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 200 / 240 -
#646Een eikenhouten hangkastje met twee kleine laden binnenin.
Petit meuble à suspendre en chêne, avec deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#370Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#605Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#545Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#602Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.
Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#805Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#609Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 166 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#742Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#650Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.
Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#655Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200 / 240 -
#790Een gesculpteerde armstoel met gecanneerde zit. Gerestaureerd.
Un fauteuil sculpté à siège canné. Restauré.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#607Een grenenhouten slaapkamer, bestaande uit twee eenpersoonsbedden, een garderobe en twee nachtkastjes.
Chambre à coucher en sapin comprenant deux lits simples, une garde-robe et deux tables de chevet.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#665Een kleine eikenhouten commode met twee laden.
Petite commode en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#760Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#765Vier stoelen met rieten zit.
Quatre chaises avec sièges cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#612Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#755Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#211Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.
Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 200 / 240 -
#769Een sober houten presenteerkastje.
Petite vitrine de présentation en bois et verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#618Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#807Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#690Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.
Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 260
Other lots in this auction
-
#366Een eikenhouten tafeltje met liervormige poten.
Une petite table en chêne avec des pieds en forme de lyre.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een eikenhouten garderobe met een deur rechts en smaller vast paneel links. De deur bovenaan voorzien van glas in lood. Omstreeks 1900.
Une garde-robe en chêne avec une porte avec vitrail à droite et un panneau fixe à gauche. +- 1900.No longer availableDim. 46 x 31cmEstimate: € 150 / 250 -
#271Twee glazen stolpen met heiligenbeelden.
Deux statues pieuses sous globes en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#131“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#787Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.
Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.No longer availableDim. h: 179 cmEstimate: € 60 / 100 -
#552CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#198Een paar gietijzeren tuinvazen in Napoleon III-stijl.
Deux vases de jardin en fonte style Napoléon III.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#640een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.
Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#396Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#100Een 18 karaats wit gouden gevlochten armband.
Bracelet en or blanc 18 ct tressé.No longer availableDim. 37,91 gEstimate: € 900 / 1000 -
#517Een Chinese juwelendoos van zwartgelakt hout, versierd met figuren van ivoor en verschillende soorten gesteente.
Un coffret à bijoux en bois laqué noir, ivoire incrusté et pierres.No longer availableDim. 32 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 11,17 gEstimate: € 2500 / 2600

