Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.

Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.

Table ronde en acajou à allonges aux pieds cannelés.
SKU: 3005170375.
Category: Meubel.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #580

    Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.

    Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.
    No longer available
    Dim. b: 195 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #646

    Een eikenhouten hangkastje met twee kleine laden binnenin.

    Petit meuble à suspendre en chêne, avec deux petits tiroirs à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #370

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #605

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.

    Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #545

    Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #602

    Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #805

    Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.

    Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #609

    Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 196 x 166 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #616

    Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.

    Petite vitrine chinoise en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #742

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table basse sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 130 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #650

    Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.

    Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #655

    Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.

    Un divan en acajou style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #790

    Een gesculpteerde armstoel met gecanneerde zit. Gerestaureerd.

    Un fauteuil sculpté à siège canné. Restauré.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #607

    Een grenenhouten slaapkamer, bestaande uit twee eenpersoonsbedden, een garderobe en twee nachtkastjes.

    Chambre à coucher en sapin comprenant deux lits simples, une garde-robe et deux tables de chevet.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #665

    Een kleine eikenhouten commode met twee laden.

    Petite commode en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 86 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #760

    Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.

    Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #765

    Vier stoelen met rieten zit.

    Quatre chaises avec sièges cannés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #612

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Table allongeable en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 142 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #755

    Een houten dienblad op opklapbaar statief.

    Plateau de service en acajou sur support amovible.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.

    Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.
    No longer available
    Dim. h: 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #769

    Een sober houten presenteerkastje.

    Petite vitrine de présentation en bois et verre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #618

    Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.

    Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #807

    Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #690

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.

    Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260

Other lots in this auction

  • #366

    Een eikenhouten tafeltje met liervormige poten.

    Une petite table en chêne avec des pieds en forme de lyre.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166

    Een eikenhouten garderobe met een deur rechts en smaller vast paneel links. De deur bovenaan voorzien van glas in lood. Omstreeks 1900.

    Une garde-robe en chêne avec une porte avec vitrail à droite et un panneau fixe à gauche. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 46 x 31cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #271

    Twee glazen stolpen met heiligenbeelden.

    Deux statues pieuses sous globes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #131

    “L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.

    “L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #787

    Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.

    Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 179 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #552
    Corneille

    Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.

    Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 67 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #198

    Een paar gietijzeren tuinvazen in Napoleon III-stijl.

    Deux vases de jardin en fonte style Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #640

    een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #396

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #100

    Een 18 karaats wit gouden gevlochten armband.

    Bracelet en or blanc 18 ct tressé.
    No longer available
    Dim. 37,91 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #517

    Een Chinese juwelendoos van zwartgelakt hout, versierd met figuren van ivoor en verschillende soorten gesteente.

    Un coffret à bijoux en bois laqué noir, ivoire incrusté et pierres.
    No longer available
    Dim. 32 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 11,17 g
    Estimate: € 2500 / 2600
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More