Similar lots by type
-
#416Een tafel van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie. Op wieltjes.
Table en bois patiné vert de style Louis XV. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#792Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.
Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.
Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 500 / 700 -
#736Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.
Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.No longer availableDim. b: 203 cmEstimate: € 300 / 500 -
#400Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 133 cmEstimate: € 200 / 240 -
#380Een hoekkast in Engelse stijl met één lade en een klapdeurtje boven een gemoulureerde deur.
Encoignure de style anglais ouvrant à un tiroir et un abattant au dessus d’une porte mouluré.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#793Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.
Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#794Een ronde Chinese salontafel. Het blad versierd met een decor van personages in een interieur in hoogreliëf. Met vier bijbehorende lage stoeltjes.
Table de salon ronde. Tablette décorée de personnages dans un intérieur en relief. Et quatre petits tabourets assortis. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#226Een kaptafel van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een wit marmeren blad en de laden versierd met ingelegde bloemenranken. Met bijhorende spiegel en twee stoelen. Tijdperk art nouveau.
Coiffeuse en acajou et bouleau tâché à tablette en marbre blanc et aux tiroirs décoré de fleurs incrustées. Avec miroir et deux chaises assortis. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 300 / 500 -
#787Een mahoniehouten kuipfauteuil.
Siège baquet en acajou.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#4Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260 / 280 -
#783Een mahoniehouten bijzettafeltje.
Guéridon en acajou.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#757Een nachtkastje van gesculpteerd eikenhout met een rood marmeren blad.
Table de chevet en chêne sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30° / 50 -
#789Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.
Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.No longer availableDim. 183 x 184 cmEstimate: € 30à / 400 -
#216Een bed van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken. Tijdperk art nouveau.
Lit en acajou et bouleau tâché décoré de branches de châtaigner incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#800Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#325Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Chaise dagobert en chêne sculpté de style RenaissanceNo longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#767Een reeks van zes notenhouten fauteuils met stoffen bekleding.
Suite de six fauteuils en noyer à couverture en tissu.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#782Een armstoel met gecapitonneerde stoffen bekleding en gedraaide poten.
Fauteuil capitonné aux pieds tournés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#207Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.
Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#766Een eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een eikenhouten armstoel aan toe.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#315Een televisiekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd chinoiseriedecor.
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Een mahoniehouten tafel met twee klapblaadjes.
Table en acajou à deux abattants.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#398Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.
Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#733RabauEen lot van drie oefenfloretten.
Lot de trois épées d’exercice.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#481Een krabbenvangend aapje van fijn gesculpteerd ivoor. Kleine beschadiging. We voegen er een Boeddha en een okimono van gesculpteerd hout aan toe.
Singe attrapant une crabe. Sculpture en ivoire. Petit dégât. Nous ajoutons un Bouddha et un okimono en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#303Twee olielampen van messing en glas in diverse uitvoeringen waarvan één met albasten schacht. Een stormglas gebarsten.
Deux lampes à huiles en laiton et verre à décors différents dont une au fût en albâtre. Verre fissuré.No longer availableDim. H 72 en 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#271“Christus”. Beeldje van gepolychromeerd lindenhout. XVIIIde eeuws. We voegen er een gipsen wandconsole in Lodewijk XV-stijl aan toe. Enkele manco’s.
“Christ”. Statuette en tilleul polychrome. XVIIIe siècle. Nous ajoutons une console en plâtre de style Louis XV. Quelques manquants.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#360Een Engelse tweedeursbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan, versierd met sober inlegwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou. Le bas ouvrant à deux portes pleines, sobrement incrustées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#487Twee siervaasjes van meerkleurig porselein met een reliëfdecor van draken. Japans werk. Onderaan gemerkt.
Deux vase en porcelaine polychrome à décor de dragons en relief. Travail japonais. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#716Mahoniehouten bed, tijdperk Louis-Philippe.
Lit en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#100Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de citrines ayant un poids totale de ± 3 ct.No longer availableDim. 13,40 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#688Een groot lot boeken met betrekking tot Europese kunst en architectuur.
Grand lot de livres concernant l’art et l’architecture européens.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#13Een lot van vier verschillende kristallen karaffen.
Lot de quatre différentes carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#752Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#318SwatchEen lot van vijf polshorloges.
Lot de cinq montres à bracelet dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 50 / 80

