Similar lots by type
-
#650
Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.
Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.
Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 200/240 -
#618
Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#607
Een grenenhouten slaapkamer, bestaande uit twee eenpersoonsbedden, een garderobe en twee nachtkastjes.
Chambre à coucher en sapin comprenant deux lits simples, une garde-robe et deux tables de chevet.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#211
Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.
Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 200/240 -
#612
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#602
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.
Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#655
Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200/240 -
#790
Een gesculpteerde armstoel met gecanneerde zit. Gerestaureerd.
Un fauteuil sculpté à siège canné. Restauré.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#807
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#545
Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120/200 -
#760
Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40/60 -
#805
Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#769
Een sober houten presenteerkastje.
Petite vitrine de présentation en bois et verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/50 -
#755
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#605
Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#765
Vier stoelen met rieten zit.
Quatre chaises avec sièges cannés.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#375
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.
Table ronde en acajou à allonges aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#665
Een kleine eikenhouten commode met twee laden.
Petite commode en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60/80 -
#616
Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#646
Een eikenhouten hangkastje met twee kleine laden binnenin.
Petit meuble à suspendre en chêne, avec deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/50 -
#690
Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.
Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#609
Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 166 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#370
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#305
Een groot lot machinaal borduurwerk. Waaronder twee grote en een rond tafelkleed en verschillende napjes. We voegen er een aantal lintkanten onderleggers aan toe.
Grand lot de broderie mécanique dont deux grandes nappes et deux nappes rondes, ainsi que plusieurs napperons. Nous ajoutons un lot de dentelle aux rubans.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#313Longwy
een servies met blauw en wit decor ‘Kioto’, bestaande uit tien kleine borden, tien diepe borden, zes grote b borden, een schotel op voet, twee sauskommen, een grote en een kleine terrine, twee ovale en een ronde schotel, een aspergeschaal en een slakom.
Un service ‘Kioto’ en blanc et bleu comprenant dix petites assiettes, dix assiettes creuses, six grandes assiettes, un plat sur pied, deux saucières, une grande terrine, une petite terrine, deux plats ovales, un plat rond, un plat à asperges et un saladier.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#414
“Lam Gods”. Een voorstelling van goudbrokaat. XIXe eeuw.
“Agnus Dei”. Une représentation en brocart d’or. XIXième siècle.No longer availableDim. 12 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#815
Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#695
Een spaarvarken met vleugels met witgepatineerd gietijzer.
Tirelire en forme de cochon ailé en fonte à patine blanche.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#698
Vier kopjes en schoteltjes met een compagnie-des-Indesdecor. Enkele haarscheurtjes en één schoteltje gerestaureerd. XVIIIe eeuw.
Quatre tasses et sous tasses avec décor Compagnie-des-Indes. Quelques éclats et une sus tasse a été restaurée.No longer availableDim. Ø: 8 & 12 cmEstimate: € 50/60 -
#622
Een klein Perzisch wandkleedje van zijde met twee vogels van goudbrokaat in de mirab.
Petite carpette persane en soie à décor de deux oiseaux en brocard d’or dans un mirhab.No longer availableDim. 56 x 39 cmEstimate: € 160/180 -
#43Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd 171/400.
Un cendrier en cristal taillé, couleur verte dans la masse. Marque à la base et numérotée 171/400.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#486
Een klein karpetje van zijde.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 88 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#338
Een serie van zes gekleurde en geslepen kristallen glazen. We voegen er een reeks van tien groengekleurde aperitiefglazen aan toe. De laatsten met enkele randschilfers. De eerste zes vermoedelijk Val St. Lambert. Omstreeks 1900.
Un lot de six verres en cristal taillé et coloré. Nous ajoutons dix verres à apéritif. Probablement Val Saint Lambert. Quelques éclats. ± 1900.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#317
Klein scheepsroer van hout en metaal.
Un petit gouvernail en bois et métal.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#397
Een schemerlampje van geel koper met een zeshoekig glazen kapje. Tijdperk art deco.
Une petite lampe en cuivre jaune, abat-jour hexagonal en verre. Art déco.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40