Other lots in this auction
-
#107Gotha Pfeffer
Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 15cmEstimate: € 25 / 50 -
#3
Een kobaltblauwe Chinees porseleinen vaas, met een grote haarscheur op de buik.
A cobalt blue Chinese porcelain vase, with a large hairline crack on the body.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#2
Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25
Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
A pair of wood sculpted masks, Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20cmEstimate: € 35 / 45 -
#38
Acht diverse kopjes en schoteltjes van veelkleurig porselein. O.m. gemerkt van Kopenhagen, Limoges enz.
Eight different cups and saucers of multicolored porcelain. To marked from Copenhagen, Limoges etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#235Hutschenreuther
Theeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 5-25 cm -
#129Doorkey True scale models
Twee modelauto’s op schaal 1:43:- Toyota Celica 4X4 Twin Turbo.- Toyota Supra 3.0 TurboIn originele (licht beschadigde) doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In original (slightly damaged) boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#269Willy Vandersteen
Suske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#167
Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#230
Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 72 x 160 cm -
#259
Een porseleinen Chinese vaas. Handbeschilderd decor met vogels, boom en opschrift.
A porcelain Chinese vase. Hand-painted decor with birds, tree and inscription.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 44 x Ø 20 cmEstimate: € 50 / 60