Similar lots by type
-
#466
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#390
Een piëdestal van beige marmer.
Un piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60/100 -
#199
Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#695
Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
Deux chaises d’âtre en sapin avec dossier sculpté et siège en osier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50/60 -
#566
Een Indisch hardhouten altaartafel met gebeeldhouwd front met dieren en planten en getooid met zittende vogels.
Une table d'autel en bois dur indien avec une façade sculptée représentant des animaux et des plantes et ornée d'oiseaux assis.No longer availableDim. 90 x 115 x 116 cmEstimate: € 300/500 -
#666
Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Un support de plante en bois, décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 60/100 -
#696
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#516
Een verlengbare ovale Engelse tafel met tapse poten en op wieltjes. Met verlengblad.
Table ovale anglaise à allonge. Pieds gaines sur roulettes.No longer availableDim. 144 x 115 + 60 cmEstimate: € 100/120 -
#536
Een witgepatineerde smeedijzeren tuinset, bestaande uit een tafeltje met vijf klapstoeltjes.
Un ensemble de jardin en fer forgé patiné blanc, composé d'une table avec cinq chaises pliantes.No longer availableEstimate: € 240/260 -
#196
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#204
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#246
Een halfronde wandtafel met drie poten en een tussenblad.
Une table murale semi-circulaire avec trois pieds et une étagère intermédiaire.No longer availableDim. 77 x 120 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#656
Een kleine gepolychromeerde en goudgepatineerde houten commode met twee geaccoleerde laden.
Petite commode en bois polychrome patiné or avec deux tiroirs isolés.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#189
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200/300 -
#266
Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une niche en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/200 -
#690
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#675
Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 40/50 -
#685
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30/40 -
#686
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#606
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Table anglaise à deux abattants.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#276
Een niervormig bijzetmeubeltje van gefineerd hout met twee laden en een roze marmeren blad.
Une table rognon d'appoint en bois de placage avec deux tiroirs et une tablette en marbre rose.No longer availableEstimate: € 65/80 -
#565
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#535
Een gebeeldhouwd houten hallspiegel, versierd met vogels. In de stijl van het Zwarte Woud. Eén vogel gerestaureerd.
Miroir de vestibule sculpté décoré d’oiseaux. Dans le style de la Forêt Noire. Une restauration à un oiseau.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/240 -
#655
Een blank houten meubeltje met een lade in het tussenblad. Op wieltjes.
Un meuble en bois ordinaire avec un tiroir dans l'étagère du milieu. Sur roulettes.No longer availableDim. 61 x 45 x 45 cm
Other lots in this auction
-
#424Marianne RouwsPeriod: °1943
“Personage en handen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Caractère et mains . Technique mixte sur papier. Signé et daté 91.No longer availableDim. 87 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#660Atlanta
Een staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.
Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 25/50 -
#640
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 50/60 -
#557
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken, vogels en leeuwenkoppen.
Un vase en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré de dragons, d'oiseaux et de têtes de lion.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 320/360 -
#318
Een lot van elf boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”
Un lot de onze livres sur Anvers: - “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”No longer availableEstimate: € 55/80 -
#418Val St. Lambert
Een vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#73
Een fijn uitgestoken juwelenkoffertje, versierd met bladermotieven rondom en het deksel getooid met een draak. (letsel aan binnenkant deksel).
Un écrin à bijoux finement sculpté, décoré de motifs de feuilles tout autour et le couvercle orné d'un dragon. (dégât à l'intérieur du couvercle).No longer availableDim. 21 x 32 x 17 cmEstimate: € 60/80 -
#370
Een paar uit drie panden opgebouwde houten luiken.
Une paire de volets en bois à trois pans.No longer availableDim. 80 x 52 cmEstimate: € 50/100 -
#556
Een ijzeren tafeltje met glazen blad. (Schade aan de rand)
Table de milieu en fer à tablette en verre au bords taillés (éclat).No longer availableDim. 98 x 61 cmEstimate: € 100/150 -
#293Goebel, Germany
“Mother’s helper”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 133.
Mother's helper . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 133.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/70 -
#137
Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.
Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23 x 9 cmEstimate: € 160/180 -
#581Johan LewiPeriod: °1957
Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
Deux personnages assis. Céramique. Signé.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 250/350