Similar lots by type
-
#199Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 9876 gEstimate: € 4500 / 5500 -
#338DelheidEen zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.
Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#93Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.
Sac de soir à monture en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#219Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.
Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.No longer availableDim. +/- 530 gEstimate: € 220 / 280 -
#139Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.
Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.No longer availableDim. +/- 1285 gEstimate: € 550 / 600 -
#99Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.
Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.No longer availableDim. 1275,17 gEstimate: € 550 / 650 -
#191Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.
Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#229Tiffany & Co.Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.
Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.No longer availableDim. 64, 48 gEstimate: € 50 / 80 -
#251Mappin & WebbEen zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.
Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#209Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 10092 gEstimate: € 4500 / 5500 -
#239Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.
Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.No longer availableDim. +/- 605 g BrutoEstimate: € 250 / 300 -
#179Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.
Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.No longer availableDim. +/- 2433 gEstimate: € 1000 / 1400 -
#159TaneEen aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.
Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.No longer availableDim. +/- 2438 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#129“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.
“Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.No longer availableDim. +/- 713 gEstimate: € 320 / 380 -
#117Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.
Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Een zilveren miskelk met binnen vermeil.
Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.No longer availableDim. 406,27 gEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#216Een bed van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken. Tijdperk art nouveau.
Lit en acajou et bouleau tâché décoré de branches de châtaigner incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#395Een goudgepatineerde trumeau in classicistische stijl.
Trumeau doré de style classique.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 180 / 220 -
#648Een presentatievitrine van gesculpteerd rozenhout. Chinees werk.
Vitrine de présentation en bois de rose sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. H 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#492Edgard HeirmanPeriod: °1919“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Een Chinese salontafel van gesculpteerd hout.
Table de salon chinoise en bois sculpté.No longer availableDim. 83 x 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43Olie-en azijnstelletje. Boheems kristal en verzilverd metaal.
Huilier-vinaigrier art déco en cristal de Bohème et métal argenté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#517Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.
Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H.56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#717Twee kristallen wandlichten in Régencestijl. We voegen er een afwijkend model van koper aan toe.
Deux appliques en cristal de style Régence. Nous ajoutons un autre modèle en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#660Roskopf PatentEen gegraveerde art deco zakhorloge remontoir.
Remontoir art déco à boîtier gravéNo longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#447BentleyTwee champagnekoelers, vier champagnefluiten en toebehoren. In lederen reiskoffer. Champagnefluiten niet origineel.
Deux seaux à champagne, quatre flûtes et accessoires. Dans un coffret de voyage en cuir. Les flûtes ont été rapportées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#679“Windmolen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#50Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruisje bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de crucifix serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 150 / 250




