#527
Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.
#455
Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#136
Een grote ovale notenhouten eettafel.
#21
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
#623Abner’s Daisy
Een antieke manuele balgstofzuiger in goede staat. Stok en slang manco.
#209
Een smeedijzeren wandspiegel.
#142Venckeleer
“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180/220 -
#675Val Saint Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
#156
Een mahoniehouten eettafel.
Table à dîner en acajou.No longer availableDim. 200 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#685
Een stereoscoop met een doosje glazen plaatjes.
#343
Een verzilverd metalen champagne-emmer met vergulde handvatten.
#189Jules De Cort
“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300