Similar lots by type
-
#178DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder. -
#57Christofle FranceEen set van 2 verzilverd metalen kandelaars, één arm is hersteld. Gemerkt.
A set of 2 silver-plated metal candlesticks, one arm has been repaired. Marked. -
#48FleuronEen lot van 3 verzilverd metalen dienbladen waarvan een set van 2 gemerkt Fleuron-France.
A lot of 3 silver-plated metal trays, including a set of 2 marked Fleuron-France. -
#58Christofle FranceEen set van 6 verzilverd metalen eierdopjes op schaaltje. Gemerkt.
A set of 6 silver-plated metal egg cups on a tray. Marked.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#53Christofle FranceEen lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 10 grote messen, 5 kleine messen, 6 botermessen en een taartschep, toegevoegd een schaaltje, een suikertang, een serveerlepel en een peper en zoutvaatje. Alles gemerkt Christofle.
A lot of silver-plated flatware, including 10 large knives, 5 small knives, 6 butter knives, and a cake server, along with a dish, a sugar tong, a serving spoon, and a salt and pepper set. All marked Christofle. -
#131Christofle FranceEen 125-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 14 grote vorken, 17 kleine vorken, 17 gebakvorken, 12 grote messen, 18 kleine messen, 16 grote lepels, 16 kleine lepels, 10 koffielepels en 5 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 125-piece silver-plated cutlery set consisting of 14 large forks, 17 small forks, 17 cake forks, 12 large knives, 18 small knives, 16 large spoons, 16 small spoons, 10 coffee spoons, and 5 serving pieces. Marked. -
#117Christofle FranceEen vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. Marked. -
#71Christofle FranceEen set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.
A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked. -
#317Een verzilverd Chinees vaasje met een decor in hoogreliëf, onderaan gemerkt.
A silver-plated Chinese vase with a high-relief decoration, marked at the bottom. -
#13Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.
A silver-plated tea caddy with two compartments. Marked WWH & Co, EP. -
#421Een verzilverde bronzen koe.
A silver-plated bronze cow. -
#127Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen ijsemmer, model Folio, onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated metal ice bucket, model Folio, marked on the bottom. -
#128Christofle FranceEen 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked. -
#47Christofle FranceEen set van 13 verzilverd metalen onderzetters, gemerkt.
A set of 13 silver-plated metal coasters, marked. -
#201CharellEen vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. In Georgian style. Marked. -
#138Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980. -
#61Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen notenschaal, gemerkt.
A vintage silver-plated metal nut dish, marked. -
#91Christofle FranceEen set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
A set of 7 silver-plated metal underplates, marked. -
#93Christofle FranceEen set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
A set of 7 silver-plated metal side plates, marked. -
#103Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen ijsemmer, onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated metal ice bucket, marked at the bottom. -
#31Christofle FranceEen set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.
A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked.
Other lots in this auction
-
#583Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin. -
#100Twee etuis “Boudewijn I 60/40” uit 1990. Fantasiewaarde van 20 ecu. De bimetalen penning bevat een buitenring van zilver 833/1000, 3.59 g en een middenstuk van geel goud, 900/1000, 6.91 g.
Two cases "Boudewijn I 60/40" from 1990. Fantasy value of 20 ecu. The bimetallic medal contains an outer ring of silver 833/1000, 3.59 g and a center piece of yellow gold, 900/1000, 6.91 g.Place a bid ›Estimate: € 800 / 1100 -
#381Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids. -
#21“Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.
"Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity. -
#102Vincenzo Cinque“Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.
"Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque. -
#129Heike DaviesPeriod: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
"Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014. -
#313Een ceremonieel Afrikaans Tchokwe zwaard, stalen lemmet en houten handvat in een met leder beklede houten schede.
A ceremonial African Tchokwe sword, steel blade and wooden handle in a leather-covered wooden sheath. -
#337Een Chinees porseleinen voorraadpot.
A Chinese porcelain storage jar. -
#125Drie etuis met herdenkingsmunten aan het zilveren jubileum van Elisabeht II in 1977. Sterling zilver 925/1000 gekeurd en genummerd 2034/2035/2036 in de rand. Ed. Spink & Son, London. Telkens 76 g.
Three cases with commemorative coins for the silver jubilee of Queen Elizabeth II in 1977. Sterling silver 925/1000 hallmarked and numbered 2034/2035/2036 on the edge. Ed. Spink & Son, London. Each weighs 76 g.Place a bid ›Estimate: € 200 / 260 -
#221Een lot van 13,8 kg oude tinnen kannen, een samovar en een kandelaar.
A lot of 13.8 kg of old pewter jugs, a samovar, and a candlestick. -
#297CanonEen lot van 3 analoge fototoestellen bestaande uit een Canon Prima Junior Hi, een Canon Epoca en een Olympus Trip MD.
A lot of 3 analog cameras including a Canon Prima Junior Hi, a Canon Epoca, and an Olympus Trip MD. -
#308Een ceremonieel Afrikaans sikkel-mes met koperen lemmet en gesculpteerd houten handvat.
A ceremonial African sickle with a copper blade and sculpted wooden handle.

