#659
Een antiek houten kinderstoeltje.
#261
Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986
“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#132Albert CaulletPeriod: 1875-1950
“Boerenkar met driespan”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Char fermier à trois chevaux”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#211
Mozes. Bronzen beeld naar Michelangelo.
”Moïse”. Une statue en bronze d’après Michel Ange.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#586Kashan
#201
Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
#486Mahal
#639
Een grenenhouten klasseermeubel met twaalf laden. Op te frissen.
#452
Petit vase carré en étain à décor repoussé d’un oiseau et d’une branche fleurie. Chine, vers 11900.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 60/70 -
#757
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
#219
Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
Table violon en bois à patine grise.No longer availableDim. 75 x 130 x 83 cmEstimate: € 100/150