Similar lots by type
-
#106Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 250 / 400 -
#56C. Mahillon, Bruxelles
Een oude bombardon.
Un vieux bombardon.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#189J. Hissing
“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#586
Een paar handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Une paire de tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 80 & 167 x 88 cmEstimate: € 30 / 50 -
#576
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 180 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#113
Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met bronsbeslag. Enige slijtage.
Une pendule de cheminée à colonnes en poirier laqué noir avec garnitures en bronze. Quelques usures.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#121A. Carli
Een marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
Un buste en marbre de A. Carli.No longer availableDim. 39 X 37 cmEstimate: € 100 / 140 -
#45
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,55 ct.No longer availableDim. 6,24 gEstimate: € 200 / 300 -
#489
“Vrouwen in een tuin”. & “Ekster op bloeiende tak”. Twee Japanse schilderijen op zijde. Beide gesigneerd.
Femmes dans un jardin. Et Pie sur une branche fleurie. Deux peintures japonaises sur soie. Les deux signées.No longer availableDim. 25,5 x 31,5 & 20,5 x 27,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#260
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Une alliance américaine en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#301
Twee gedraaide en zwartgelakte houten hoedenstaanders.
Deux porte-chapeaux en bois tourné et laqué noir.No longer availableDim. h: 34 & 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#123
Een scheepsmaquette van een vissersboot.
Une maquette de bateau de pêche.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#42Madou
“Begroeiing bij een rots”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1862.
Végétation près d'un rocher . Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1862.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 75 / 90