Other lots in this auction
-
#447
Een driedelig Napoleon III schouwstel van zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture Napoléon III en trois parties en marbre noir, composée d'une pendule et de deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80/100 -
#573
Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Kifwebe. Un masque heaume Luba, entièrement recouvert de coquillages, de cuivre, de cheveux, de perles, etc. RDC.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200/280 -
#615
Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.
Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.No longer availableDim. 52 x 53 x 104 cmEstimate: € 60/100 -
#263
Een Duitse bronzen plaquette uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd C.M. Schwerdtner.
Une plaque de bronze allemande de la Première Guerre mondiale. Signé CM Schwerdtner.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 55/65 -
#381
Een Chinees porseleinen theepotje met meerkleurig decor in cartouches op fond van capucineglazuur. Schade aan de rand onder het deksel.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome dans des cartouches sur glaçure capucine. Dommages au bord sous le couvercle.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 45/60 -
#629
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#688
Een geslepen kristallen inktpot in messingen montuur. Met voetstuk en deksel van zwart glas (?). Met koperen pennenhouder.
Encrier en cristal taillé dans une monture en laiton. Avec socle et couvercle en verre noir (?). Avec porte-stylo en cuivre.No longer availableDim. 13 cm x 14 cm x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#215Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart slangenleder.
Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#104Thomas De LeuPeriod: 1555 - 1612
“Neptunus, god van vruchtbaarheid en water, omgeven door putti”. Een vroeg XVIIe eeuwse gravure met mythologische voorstelling. Op de achtergrond een jonge Neptunus, getrokken door drie paarden.
“Neptune, dieux de l’eau et de la fertilité entouré de putti”. Une gravure du début du XVIIe siècle avec une scène mythologique. A l’arrière plan un jeune Neptune sur une coquille tirée par des chevaux.No longer availableDim. 23,5 x 18,5 cmEstimate: € 200/300 -
#476
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan noué à la main.No longer availableDim. 244 cm x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#495
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#133Val Saint Lambert
Een vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220/240