Similar lots by type
-
#3Christofle, France
Een brievenopener met Belgisch wapenschild en een klein quartz bureauklokje. Beide in origineel etui.
Un ouvre-lettre avec un blason belge et une petite horloge de bureau à quartz. Les deux dans leur étui d'origine.No longer availableDim. H:8cmL:21cmEstimate: € 60/100 -
#37Viners of Sheffield
Een dienblad met opengewerkte rand en een tweearmige kandelaar van verzilverd metaal. In originele dozen.
Plateau à rebord ajouré et bougeoir à deux branches en métal argenté. Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. 45 x 30 cm h: 18 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#455
Een ronde houten tafel in art deco stijl.
Une table ronde en bois de style art déco.No longer availableDim. Ø 59 cmEstimate: € 160/180 -
#93
“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.
"Patineur de foudre". Une statuette en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#503
“Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.
"Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.No longer availableDim. 24 x 62 x 16 cmEstimate: € 50/70 -
#607
Twee torso’s, waarvan één in gepo;lijst marmer (H. 41 cm) en het andere van gepolijst hout, gesigneerd Aubroeck (H. 27 cm).
Deux torses, l'un en marbre poli (H. 41 cm) et l'autre en bois poli, signés Aubroeck (H. 27 cm).No longer availableDim. H:26-42cmEstimate: € 100/120 -
#412
“Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.
"Paysage abstrait". Un collage de papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 150/200 -
#481
Een antieke dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenmotieven. Beschadiging aan de binnenrand en een restauratie aan het deksel.
Vase ancien à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de motifs floraux. Dommage au bord intérieur et restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400/500 -
#573
Een dekselpot van Chinees wit en blauw porselein met vogels en bloemen in het decor.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cm Ø 16,5 cmEstimate: € 30/40 -
#307
Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#578
Een celadonkleurige vaas van crackleware porselein.
Vase en porcelaine craquelée couleur céladon.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#15
Een oude theaterkijker in lederen etui.
Une vieille jumelle de théâtre dans un étui en cuir.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 35/45 -
#337
Een lot Vlaams aardewerk bestaande uit vijf kandelaars en een pot met een bloemendecor in reliëf.
Lot de poterie flamande composé de cinq bougeoirs et d'un pot à décor floral en relief.No longer availableDim. h: 15 - 25 cmEstimate: € 35/45 -
#575
Een antieke officierssteek. In originele hoedendoos.
Une bicorne d'officier ancien. Dans la boîte à chapeau d'origine.No longer availableDim. H:13cmEstimate: € 80/100