Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met een Lodewijk XVI-motief.

Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met een Lodewijk XVI-motief.

Couvert en métal argenté pour douze personnes. Style Louis XVI.
SKU: 3005170793.
Category: Verzilverd.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #793
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #29

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, schalen en plateaus, serveerbestekken, enz.

    Un grand lot d’articles en métal argenté comprenant un service à thé, un service à café, plateaux, couverts de service etc...
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #387

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à café et thé en argent sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #427

    Zes grote ronde schotels van verzilverd metaal met een gegraveerd decor. We voegen er een kleiner exemplaar zonder decor aan toe.

    Six grands plats ronds en métal argenté et décor gravé. Nous ajoutons un petit plat semblable mais sans décor gravé.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 & 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #487

    Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.

    Un Ruyi en métal argenté. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à the et café en métal argenté sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #703
    Rogers & Bro.

    Een uitgebreid bestek voor zes personen van verzilverd metaal, inclusief serveerbestekken, peper- en zoutvaatje, enz. In houten menagère.

    Lot extensif de couverts en métal argenté pour six personnes contenant entre autres des couverts à service, poivrier et salière, etc. Dans ménagère en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #265

    Davo. Postzegelalbum. Spoorwegen, strafport e.d.

    Davo. Album de timbres-poste. Chemin de fer, surtaxes etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #629

    Een rechthoekige vergulde spiegel met een schelp in de kuif.

    Un miroir rectangulaire doré coiffé d’un coquillage.
    No longer available
    Dim. 96 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #731

    Een wandklok uit het Zwarte Woud met een hamerende smid.

    Une pendule murale de la Foret Noire avec un forgeron frappant l’enclume.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #759
    Bergen

    Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.

    Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #725

    Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.

    Petite table ronde en bois de placage et marquetterie ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #339
    Jacques Van Rooten
    Period: °1900

    “Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nu assis”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #329

    Acht prenten met 4 reproducties naar Dirk Baksteen en 4 zichten op o.m. Antwerpen.

    Huit estampes avec quatre reproductions d’après Dirk Baksteen et quatre vues sur Anvers et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #583

    Paar dekselvazen van polychroom porselein. Onderaan gemerkt genre Sèvres.

    Deux potiches en porcelaine polychrome. Marque à la base genre Sèvres.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #696

    Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #276
    Kirman Lavar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met Moeder Maria.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif représentant la Sainte Vierge.
    No longer available
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More