Similar lots by type
-
#378Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, eierdopjes, schoteltjes, kommetjes, bestek, zoutvaatjes, servetringen, kandelaars, enz.
Lot varié de métal argenté comprenant des plats, des coquetiers, des petits plats, des bols, des couverts, des salières, des anneaux de serviette, des candélabres etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#11Een groot lot witmetalen koffiefilters en een menagère met inox bestek.
Grand lot de filtres à café en métal blanc ainsi qu’une ménagère aux couverts en inox.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#377Een jardinière van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Frans werk. Binnenbak ontbreekt.
Jardinière en métal argenté de style Louis XVI. Travail français. Récipient manque.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#339Pirlet“Stilleven met klaprozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Nature morte aux coquelicots”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘45.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#632G. Sijssens“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd Brasschaat 2001.
“Composition”. Technique mixte. Signée et datée Brasschaat 2001.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150Rolex Oyster PerpetualSubmariner. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Donkerblauwe wijzerplaat en bezel.
Submariner. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran et lunette bleu foncé.No longer availableDim. 184,60 g brutoEstimate: € 6000 / 8000 -
#766Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260 / 280 -
#745Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#322Hilde Hendrickx“Spelende kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Enfants jouants”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 93 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#538“De paddestoelverzamelaar”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur de champignons”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Een parelhalssnoer met zilveren slot.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#588Een kom van meerkleurig Japans porselein. Arita, XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine polychrome du Japon. Arita, XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520Carucci CA 2134 automaticEen stalen herenpolshorloge. Chronograaf met hygrometer en thermometer.
Montre à bracelet homme en acier. Chronomètre aux hygromètre et thermomètre.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#463BochEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100

