A lot of 3 Chinese porcelain lidded vases, without lid. Famille noire, jaune, Imari.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#37Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#1Val Saint LambertEen kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
#73Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Mandschu”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany “Mandschü”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#27MuranoEen Murano clown.
A Murano clown.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 40 / 50