#107Een lot van 4 schaalmodellen , 1/18 , Lancia , Shelby , Chevrolet en BMW (beschadigd) .
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#173Een set van 2 hangvaasjes met een engeltje, achteraan gemerkt Dresden.
#204Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#4Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyDim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
A bohemian crystal tankard with etched hunting decor. Cracked on the front.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 25