#67Een boek met thema geschiedenis, titel Vlaanderen en Engeland.
A book with the theme of history, title Flanders and England.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
#92Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
#194Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyDim. 70 cm -
#53Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
#71Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#93Een lot van 2 bekers Kuifje gemerkt Hergé-Lombard plus een kaartspel en 1 auto TIN TIN gemerkt Moulinsart .
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
A brass box with a medieval scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 21 x 11 cmEstimate: € 25 / 35