#69Een lot van 6 kommen in Chinees blauw-wit porselein met haarlijnscheurtjes en 1 zwaar gerestaureerd .
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#79ScheurichEen zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
#144Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
#15Een schemerlamp van Nanking aardewerk, met decor van figuren.
#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 25&33 cmEstimate: € 40 / 60