#195Capo di MonteEen Capo di Monte beeld van een dame met gekleurde kleding. Op een bamboe sokkel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 200 -
#17Een zeilschip maquette, type tweemaster.
A sailing ship model, type two-master.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 47 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#186Een lot van 3 verzilverde bloempotten.
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#79ScheurichEen zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#149Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes met schade:-”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, U.S. Zone.-”Little Fiddler”, 99/0, TMK2, 1950-1955.-”Apple Tree Girl”, 141/3/0, TMK2, 1950-1955.
lot of 3 Hummels with damage: -”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, US Zone. -"Little Fiddler", 99/0, TMK2, 1950-1955. -"Apple Tree Girl", 141/3/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#145“De afwas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CVD Heuvel”.
"The dishes". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "CVD Heuvel".No longer availableOnline onlyDim. 69 x 59cmEstimate: € 75 / 150