#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
#189Een staande lamp met vier lichtpunten op messing voet met leeuwenpootjes. De elektriciteit dient vernieuwd te worden.
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100