#175Longwy, ChantillyEen paar terrines van blauw en wit aardewerk.
A pair of blue and white earthenware tureens.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#184Een 71-delig porseleinen Bavaria servies met een bloemmoties.
#231Een lot van 12 Royal Doulton mokkatasjes + ondertasjes.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#129G. Beetemé“Antwerpen Moederstad van Handel en Kunst.” Versierd met plannen en platen. Gedateerd 1888.
“Antwerp Mother City of Trade and Art.” Decorated with plans and plates. Dated 1888.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#252Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad.
A three-piece coffee set of silver-plated metal on a tray.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#138Een blauw Boheems kristallen karaf.
#180Een Chinees porseleinen dekselvaas met groen decor met vogels en bloemen.
A Chinese porcelain lidded vase with green decor with birds and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.