Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen champagne-emmer.

Een verzilverd metalen champagne-emmer.

Un seau à champagne en métal argenté.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2610210241.
Category: Verzilverd.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 130 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #688

    Twee dienbladen van verzilverd metaal, waarbij één met houten handvatten. We voegen er een verzilverd metalen domper aan toe.

    Deux plateaux en métal argenté dont un avec poignées en bois. On ajoute un éteignoir en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #691

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit negen verschillende schotels, een tafelemmertje, twee flessenzetters en drie kleine schaaltjes.

    Un grand et varié lot de métal argenté, composé de neuf plats différents, un seau de table, deux poseurs de bouteilles et trois petits plats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #108

    Een verzilverd metalen theepotje met komfoor. Engels werk.

    Une théière en métal argenté avec réchaud. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #601

    Een verzilverd metalen dienblad mt opengewerkte rand.

    Un plateau en métal argenté avec bord ajouré.
    No longer available
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #278

    Een grote verzilverde kandelaar met vijf bloemvormige lichtpunten.

    Un grand chandelier en métal argenté avec cinq points lumineux en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #314
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #699
    William Woollett
    Period: 1735 - 1785

    “The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.

    “The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.
    No longer available
    Dim. 38 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #680
    Goebel, Germany

    “Meisterkoch”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2038. First Issue Millenium 2000. Onderaan gemerkt.

    Meisterkoch. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2038. Premier numéro Millenium 2000. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.

    Un bouledogue en bronze patiné foncé. Marqué 'Bergman'.
    No longer available
    Dim. l: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #9
    Frans Van Immerseel

    Twee ingekleurde “Immerseeltjes”, waarvan één in het Engels. Buiten de plaat gesigneerd.

    Immerseels bicolores
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274
    Alex Lallemand

    “Stilleven met radijzen en appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux radis et pommes. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #72
    Alfred Napoléon Delaunois
    Period: 1875 - 1941

    “Nonnen” & “Misdienaars”. Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd en gemonogrammeerd.

    Sœurs & Acolytes. Deux études au crayon sur papier. Signées et monogrammées.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 & 17,5 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #567

    “Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #365
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “De Tweestrijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    Les Deux Batailles. Huile sur toile. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 54 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #37

    Een zuilvormig metalen bureaulampje.

    Une lampe de bureau colonne en métal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #684

    Een klein enkelschots slagpingeweer. Antwerpse fabricage.

    Un petit buteur à un coup. Fabrication anversoise.
    No longer available
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121
    A. Carli

    Een marmeren vrouwenbuste van A. Carli.

    Un buste en marbre de A. Carli.
    No longer available
    Dim. 39 X 37 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More