Similar lots by type
-
#688
Twee dienbladen van verzilverd metaal, waarbij één met houten handvatten. We voegen er een verzilverd metalen domper aan toe.
Deux plateaux en métal argenté dont un avec poignées en bois. On ajoute un éteignoir en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#601
Een verzilverd metalen dienblad mt opengewerkte rand.
Un plateau en métal argenté avec bord ajouré.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 90/110 -
#278
Een grote verzilverde kandelaar met vijf bloemvormige lichtpunten.
Un grand chandelier en métal argenté avec cinq points lumineux en forme de fleur.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50/70 -
#691
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit negen verschillende schotels, een tafelemmertje, twee flessenzetters en drie kleine schaaltjes.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé de neuf plats différents, un seau de table, deux poseurs de bouteilles et trois petits plats.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#108
Een verzilverd metalen theepotje met komfoor. Engels werk.
Une théière en métal argenté avec réchaud. Travail anglais.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#275Vidi Sona
Twee 18 K geelgouden dameshorloges met lederen en linnen polsbandje.
Deux montres pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir et lin.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#272
“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#20
Een 18 K witgouden ring bezet met twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une perle.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 150/200 -
#428
Een reeks van acht handgemaakte Chinese figuren van zijde en papier.
Un ensemble de huit figurines chinoises en soie et papier faites à la main.No longer availableDim. 67 x 30 cmEstimate: € 85/100 -
#44
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#600Goebel, Germany
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#265
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,40 ct. en onyx.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,40 ct. et d'onyx.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500/600 -
#68
Een “Sawyer’s View-Master” De Luxe Projector, model N12 projector in originele doos met handleiding. Bijgevoegd +/- 11 beeldschijven vanaf de jaren ‘40 in (beschadigde) doos van het merk.
Un projecteur de luxe Sawyer's View-Master, projecteur modèle N12 dans sa boîte d'origine avec manuel. Ajout de +/- 11 disques d'image des années 1940 dans la boîte (endommagée) de la marque.No longer availableEstimate: € 120/150 -
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Chaîne à maillons en or jaune 18 K.No longer availableDim. 20,15 gEstimate: € 900/1000 -
#374
R. De Boer naar Rembrandt. “Oude hoeve”. Gravure.
R. De Boer d'après Rembrandt. Vieille ferme. Gravure.No longer availableDim. 13 x 31,5 cmEstimate: € 25/40 -
#660
Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#102David de NoterPeriod: 1825 - 1875
“Stilleven met fruit en vis”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
Nature morte aux fruits et poissons. Pastel sur papier. Signé et daté '58.No longer availableDim. 73 x 60 cmEstimate: € 200/300