#548Een houten kinderwagen met canvas vouwkap. Jaren ‘50.
#253Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.
Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.No longer availableDim. 15 cm x 16 cm x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
#458Abstracte sculptuur van geglazuurd aardewerk.
#32Een paar landschappen op paneel. Het ene gesigneerd Maris (?) en gedateerd 1875.
#699Een astrologische telescoop met verschillende lenzen.
#206Een antieke tafel in renaissancestijl, rijkeleijk uitgewerkt met balusterpoten, vruchten en leeuwenkoppen. Ringen manco.
#418Nico BurssensPeriod: °1961Een gestileerde neushoorn.
Un rhinocéros stylisé.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#688Een verzilverd aardewerken koffiepot. Gaaf.
Une cafetière en faïence argentée. Super.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 20