Other lots in this auction
-
#274
“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/240 -
#474Alfons Blomme
“Haven Morgat”. Droge naald gehoogd met pastel. Gedateerd 1947 en gesigneerd.
”Port Morgat”. Pointe sèche rehaussé de pastel. Daté 1947 et signé.No longer availableDim. 33 x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#194
Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.
Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 50/100 -
#404Royal Copenhagen
Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 en 1978.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche, marque sous la base. Années 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 et 1978.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#606Delens, Presles
Een staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 120/200 -
#551Hergé
Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Blauw schutblad. Achterflap A23. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Page de garde bleue. 4e plat A23. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#727
Een paar houten drums. Zaïre.
Une paire de tambours en bois. Zaïre.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 40/60 -
#695Royal Copenhagen
Set van 8 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1992, 1994, 1996, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003. In oorspronkelijke doosjes.
Une série de 8 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1992, 1994, 1996, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#157
Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.
Une verseuse de Bruxelles remarquable style Louis XV. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#95
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 10 gulden. Koningin Wilhelmina. 1927.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’une pièce de monnaie de 10 florins. Reine Wilhelmina. 1927.No longer availableDim. 19,60 gEstimate: € 500/600 -
#585
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460/500 -
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Embarcadère sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 20/30