Similar lots by type
-
#195
Een lot antieke vormen, bestaande uit buchevormen, charlottevormen, een expo-58 vorm, ijsspaghetti pers, Kerstboom en varia toebehoren.
A lot of antique molds, including molds for cakes, Charlotte cakes, an Expo 58 mold, an ice spaghetti press, Christmas tree molds, and various accessories. -
#212
Een uit albast gesculpteerde wandlamp in de vorm van een gelaat.
A wall lamp carved from alabaster in the shape of a face. -
#92
Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
A lot of fin de siècle glass, including vases, decanters, and glasses. Various colorful decorations. -
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
An Art Nouveau bronze vide-poche with grapevine in relief. Signed "J VAN NESTE". Includes a gilded bronze vide-poche. -
#69
Een varia lot brocante, bestaande uit verzilverde, koperen, houten items, koffie-en theekan, flacons, borstel, asbak, etc.
A mixed lot of bric-a-brac, consisting of silver-plated, copper, and wooden items, including coffee and tea pot, flasks, brush, ashtray, etc. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
A set of 5 silver-plated trays, marked at the bottom. -
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
An Ivorine statue of the Greek goddess Hebe. Signed at the bottom. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
A death notice regarding the passing of Leopold II from the ministry. -
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
A variety lot of African items, consisting of 2 carved wooden figurines, 2 spearheads, and a wooden tool. -
#267
Een vintage verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot, met houten heft. Onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated coffee and tea set with creamer and sugar bowl, with wooden handle. Marked on the bottom. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
A lot of bric-a-brac consisting of an antique pulley and a wash tub. -
#75
“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
A coffee and tea set, consisting of a coffee pot marked Hutschenreuter, a teapot marked Regout & Co., a creamer, and a sugar bowl. -
#197G. Dehaeck Gand
Een lot met een 22-tal vintage frisco-vormen met snijplaat. Bovenaan gemerkt “G. Dehaeck Gand”
A lot of 22 vintage Frisco molds with cutting plate. Marked "G. Dehaeck Gand" at the top. -
#258
Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
A lot of 2 modern storage boxes in Plexiglas. -
#192
Een vintage 18-delig kunstoffen ijsmal in de vorm van een koets met 4 paarden.
A vintage 18-piece plastic ice mold in the shape of a carriage with 4 horses. -
#164
Een lot van 15 divers opdienbestek en lepels met zilveren heften.
A lot of 15 various serving utensils and spoons with silver handles. -
#268
Een vintage glazen pique-fleur met verzilverde ring. Onderaan gemerkt, “Made in England”.
A vintage glass flower frog with a silver-plated ring. Marked at the bottom, "Made in England." -
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game.
Other lots in this auction
-
#71
Een lot van zes Afrikaanse houtsnijwerken inclusief vier maskers en twee decoratieve objecten. Traditionele Afrikaanse stijl.
A lot of six African wood carvings including four masks and two decorative objects. Traditional African style. -
#87
Een lot cameras bestaande uit: Agfa Iso Rapid, Canon Prima Zoom Mini, Agfamatic 2000 flash pocket, Kodak Instamatic 300. Toegevoegd zijn twee statieven (driepoot enj tafel-statief), en andere toebehoren.
A lot of cameras including: Agfa Iso Rapid, Canon Prima Zoom Mini, Agfamatic 2000 flash pocket, Kodak Instamatic 300. Also included are two tripods (three-legged and table tripod), and other accessories. -
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
A lot of 3 handmade traditional Wayang theater puppets. -
#149
Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. Een vaas met stuk reparatie bovenaan de hals.
A pair of multicolored Nanking baluster vases with a warrior decor. Marked at the bottom. One vase with a repair at the top of the neck. -
#55A Prior
“Lost Locations”. Een paar kunstboeken. Catalogen naar aanleiding van de tentoonstelling te treinstation Brugge 2002.
"Lost Locations." A couple of art books. Catalogs related to the exhibition at Bruges train station in 2002. -
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd. -
#60
Een geglazuurde aardewerken aspergeschaal met doorboord inzetstuk, art nouveau-stijl. Begin 20ste eeuw.
A glazed earthenware asparagus dish with pierced insert, Art Nouveau style. Early 20th century. -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#153
Een lot van 3 vintage bordspelen, bestaande uit; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker.
A lot of 3 vintage board games, consisting of; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#10
Een touristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
A tourist Aztec figure in green stone on a wooden plate.