#641Een witmetalen champagne-emmer.
#691Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.
#405Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
Couverts en métal argenté aux motifs Louis XV. En ménagere.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#143Lot gebonden boeken. Max Rooses, “Vlaanderen door de Eeuwen Heen”. Eerste deel. Ed. Elsevier 1912 en “Schilderkunst van 1400 tot 1800”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel 1908. Léonce Bénédete, “Schilderkunst der XIXde eeuw”. Ed. Elsevier 1910. P. Génard, “Anvers à travers les ages”. Twee delen. Ed. Bruylant Brussel 1888, Moorthamers Anvers - Bruxelles - Gand. Rederijkerskamer De Olijftak/ Mertens & Torfs, “Geschiedenis van Antwerpen”. 4de deel. Ed. Buschmann 1848. A.J.J. Delen, “Oude Kunst en Grap(..)
Lot de livres reliés. Max Rooses, "La Flandre à travers les âges". Première partie. Éd. Elsevier 1912 et "La peinture de 1400 à 1800". Éd. De Nederlandsche Boekhandel 1908. Léonce Bénédete, « Peinture du XIXème siècle ». Éd. Elsevier 1910. P. Génard, « Anvers à travers les âges ». Deux parties. Éd. Bruylant Bruxelles 1888, Moorthamers Anvers - Bruxelles - Gand. Chambre des rhétoriciens De Olijftak/ Mertens & Torfs, « Histoire d'Anvers ». 4ème partie. Éd. Buschmann 1848. AJJ Delen, « Art ancien e(..)No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
#154David Teniers II“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Vrij recent geparketteerd, maar drie afzonderlijke planken zichtbaar. Toegeschreven op basis van monogram D.T. rechtsonder.
#657ThulinTwee art deco vazen van Belgisch aardewerk.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70