Similar lots by type
-
#267Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#671Christofle, ParisEen lot verzilverd metaal, bestaande uit een ronde en een ovale schotel, een kleine terrine en een kom. Onderaan gemerkt.
Lot en métal argenté, composé d'un plat rond et d'un ovale, d'une petite soupière et d'un bol. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#428Een Arabische theepot van verzilverd metaal. Bijgevoegd een afwijkend melkkannetje en suikerpotje.
Théière arabe en métal argenté. On joint un pot à lait et un sucrier différents.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#661Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.
Lot de dix-huit plats différents en métal argenté/blanc.No longer availableDim. 24 x 16 - 47 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#348Twee grote dienbladen en een schaal van verzilverd metaal. Het deksel van de schaal versierd met een eendenkop.
Deux grands plateaux et une vasque en métal argenté. Le couvercle du bol décoré d'une tête de canard.No longer availableDim. 39 x 28; 44 x 33 & 55 x 42 cmEstimate: € 45 / 55 -
#335Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.
Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.No longer availableDim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#71Floreat AlpakaEen vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#632“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#55Wiskemann, BruxellesEen uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.
Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 160 / 240 -
#651Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.
Lot en métal argenté, composé d'un saucière, de deux plats ronds, de deux bols, d'un plat ovale et d'une petite soucoupe.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#383Een fijn uitgewerkte ceintuur en gesp van verzilverd koper. Bali, Indonesië.
Une ceinture et une boucle finement élaborées en cuivre plaqué argent. Bali, Indonésie.No longer availableDim. l: 69 cm 10 cm (gesp)Estimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#189Jules De Cort“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#158H. De Cuyper“Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.
"Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#577Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.
Un léopard en bronze polychrome d'après l'exemple viennois. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#200Een 18 K geelgouden armband in de vorm van een ceintuur.
Un bracelet en or jaune 18 carats en forme de ceinture.No longer availableDim. 51,95 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#600Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,90 ct. EVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,90 ct EVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#638YashicaEen 8 millimeter handcamera in lederen etui. Model 8-E.
Une caméra portable de 8 millimètres dans un étui en cuir. Modèle 8-E.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 35 / 45 -
#17Van Engelen, LierEen verzilverd metalen trompet.
Une trompette en métal argenté.No longer availableDim. l: 51 cmEstimate: € 70 / 80 -
#616Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.
Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Louis DemesmaekerPeriod: 1906 - 1989“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#36Een gefineerd naaitafeltje in régencestijl met entretoise, een lade en een spiegel in het klapblad.
Table d’ouvrage en placage de style Régence avec entretoise, un tiroir et un miroir dans le plateau rabattable.No longer availableDim. 71,5 x 39 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#667Vier groepjes van meerkleurig porselein, waarbij twee als boeksteunen. Onderaan gemerkt.
Quatre groupes de porcelaine multicolore dont deux en serre-livres. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cm - 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#157“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380

