Other lots in this auction
-
#283IkeaEen lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath.No longer availableOnline onlyDim. 82 x 55 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Een lot van 2 vazen, één gemerkt Nizbor lead crystal Bohemia en de andere Ametis mondgeblazen.
A lot of 2 vases, one marked Nizbor lead crystal Bohemia and the other Ametis mouth-blown.No longer availableOnline onlyDim. h 24.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#75“De mirakelen van Fransiscus Xaverius”. Een gravure naar een werk van Rubens.
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens.No longer availableOnline only -
#229Een paar vintage blauw-wit porseleinen beeldjes van een koe met kalfje. Onderaan genummerd en gemerkt “Germany”.
A pair of vintage blue and white porcelain figurines of a cow with calf. Numbered and marked "Germany" at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 38 cmEstimate: € 5 / 10 -
#250R.S. Marino CapodimonteEen vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11LimogesEen lot Limoges porselein, bestaande uit een schrijfsetje met meerkleurig floraal decor en 2 inktpotjes. En een vaasje met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
A lot of Limoges porcelain, consisting of a writing set with multicolored floral decoration and 2 inkwells. And a vase with floral decoration and gilded lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 & 6,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs.No longer availableOnline onlyDim. 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Nipole Japan“Nipole 35mm Slide Viewer”. Een vintage diakijker in originele doos.
"Nipole 35mm Slide Viewer". A vintage slide viewer in original box.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#90Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk.No longer availableOnline onlyDim. h 28.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#114“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
"Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 77 cmEstimate: € 60 / 90

