#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#319Een Regina Darla Gouda vaas, ontwerp door Steef Boers, modelnr 438.
#391Een Chinees porseleinen theepot met enkele figuren versierd in het decor.
A Chinese porcelain teapot decorated with several figures in the design.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#154Georges Teugels“Trésor du vieillard des pyramides”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso gedateerd 1994, betiteld en gesigneerd.
"Treasure of the old man of the pyramids." A painting, oil on canvas. Dated 1994 on the back, titled and signed.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 275 / 325 -
#5Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#399BarthelsEen lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#329Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#57Twee blauw witte porseleinen dekselvazen.
#287Lladro‘Picture perfect’, een Lladro beeld, modelnr 7612 in originele verpakking.
"Picture perfect", a Lladro figurine, model number 7612 in its original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#583Een vintage geautomatiseerde etalagepop van een schoenmaker met hamer achter werkbank.
#638Een houten juwelenkastje met 2 deurtjes en schuifje. Floraal decor op het glasraam.
A wooden jewelry box with 2 doors and a drawer. Floral decoration on the glass window.No longer availableDim. 24 x 18 x 11cmEstimate: € 40 / 60