#132Jozef De BelderPeriod: °1953“Petunias”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#671Lladro‘A Cradle of kittens’, een Lladro beeld, modelnr 5784 in originele verpakking.
"A Cradle of kittens", a Lladro sculpture, model number 5784 in its original packaging.No longer availableDim. h 15.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#179Victor Dolphyn“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#510Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
#277Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
A lot of 2 wooden wallpaper or linoleum print rolls with a copper pattern, one marked "Brepols".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#240Een 18 kt witgouden hanger met onyx en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,83 ct.
An 18 kt white gold pendant with onyx and set with diamonds with a total weight of 0.83 ct.No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#408Een moderne witte glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 tiers in a cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 75 / 100 -
#456Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 232 x 336Estimate: € 120 / 180 -
#133Webley & Scott LtdEen antiek Engels seinpistool, WOI. Gemerkt Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Diverse markeringen, genummerd 72761.
An antique English signal pistol, WWI. Marked Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Various markings, numbered 72761.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 300 / 400 -
#443Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
A steatite statue of the Chinese god of longevity Shou.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#586Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#262A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 38cmEstimate: € 80 / 120