#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#203Een bronzen beeldje van een man met cimbalen, naar de klassieke oudheid.
A bronze sculpture of a man with cymbals, inspired by classical antiquity.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 220 / 240 -
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#636Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#575Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120 -
#83Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa, onderaan gemerkt.
#537Aristide De RanieriEen bronzen beeld van een meisje. Draagt een handtekening. Postume geut.
A bronze statue of a girl. Bears a signature. Posthumous cast.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#387Een Chinees porseleinen schaaltje met spelende kinderen en dieren in het decor.
#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#470DelvauxEen halssnoer van zoutwaterparel in roze kleuren met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls in shades of pink with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300