#666Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#305Een schouwklok met het beeld van een vaandeldrager, vergulde en albasten delen.
A mantel clock with the image of a flag bearer, gilded and alabaster parts.No longer availableDim. 40 x 35 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#219‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
"All round reporter." Mixed media on paper. Signed and numbered 77/68 at the bottom.No longer availableDim. 39 x 33cmEstimate: € 60 / 90 -
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met baguetten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with baguette diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900 / 1000 -
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#389Joo“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
#660Een zakhorloge met horloge ketting. Omstreeks 1916. Keine schade aan de wijzerplaat.
#393Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.
A pair of marble sculptures depicting Geishas.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 60 / 80 -
#331Lladro‘Feel pretty’, een Lladro beeld, modelnr 5678 in originele verpakking.
"Feel Pretty," a Lladro figurine, model number 5678 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
"Still life". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Crab D" and dated 1946.No longer availableDim. 17 x 28cmEstimate: € 25 / 50