#45René Lalique“Moulin Rouge”. Een glazen parfumflesje met bloem motief. Verso gemerkt, Medio 40-70.
#572Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#533SèvresEen paar Frans porseleinen dekselvazen met dennenappel ornament, floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
#445Een ronde art deco tafel.
#270Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,43 ct. G VS2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond weighing 0.43 ct. G VS2.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 700 / 800 -
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#527-Een bronzen beeldje van een uitdagende vrouw in een wasmand.
A bronze statue of a provocative woman in a laundry basket.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 380 / 420 -
#76Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
#466IsfahanEen Iranees handgeknoopt Isfahan tapijt met floraal motief.
#688Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.
#381Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 60 / 80