#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a grey pearl.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 180 / 250 -
#671Lladro‘A Cradle of kittens’, een Lladro beeld, modelnr 5784 in originele verpakking.
"A Cradle of kittens", a Lladro sculpture, model number 5784 in its original packaging.No longer availableDim. h 15.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#6Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.
A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.No longer availableDim. 76 x 110 x 71cmEstimate: € 40 / 60 -
#399BarthelsEen lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#687Lladro‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.
#307Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
#162Paul Permeke“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with farmhouse". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Mother with brood". A painting, oil on panel. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 64 x 54cmEstimate: € 250 / 350