#336Een massief houten paar begijnenstoeltjes. XIXde eeuw.
#117Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234“Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.
#38Een paar verzilverde candy boxen met dennenappel ornament bovenaan.
A pair of silver-plated candy boxes with pinecone ornament on top.No longer availableDim. 14 x Ø18cmEstimate: € 35 / 40 -
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#500Een 18 kt geelgouden horlogeketting met schakels.
An 18 kt yellow gold watch chain with links.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#326Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
"Piper" (1978). A patinated bronze sculpture of a woman playing the flute. Mounted on a black marble pedestal with accompanying box. Numbered 13/90.No longer availableDim. 76cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#37Eel lot strips, Nero e.a.
Eel lot of strip albums.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#599‘Bergzicht met brug en huisjes’, aquarel op papier met witte passepartout.
"Mountain view with bridge and houses", watercolor on paper with white mat.No longer availableDim. h 94 x b 42,5 cmEstimate: € 80 / 120