#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#79Willem‘Zicht op het kerkplein’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Willem.
#25- GoebelEen zittende kat van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine herstelling aan een oor.
A seated cat made of polychrome porcelain. Marked at the bottom. Small repair to one ear.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#13Een wijwatervat van biscuit versierd met engelen. Gemerkt.
A holy water font made of biscuit, decorated with angels. Marked.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#663Een grote coupe van bewogen vorm met een swirlmotief en op een rond voetstuk. Met drie albasten eitjes.
A large bowl with a dynamic shape, featuring a swirl pattern and resting on a round pedestal. It comes with three alabaster eggs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#484“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#57Twee blauw witte porseleinen dekselvazen.
Two blue and white porcelain lidded vases.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 140