#526Een zwart gelakte Chinese kast met vier deuren. Figuren in het decor.
#488Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.
A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.No longer availableDim. 43 x 40 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#277“Moeder met kind”. Een gepatineerd houten beeld. Onderaan monogram.
"Mother with child." A wooden carved and patinated sculpture. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.
'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#206Een serie van acht Lodewijk XVI stoelen. Tapse gerainureerde poten, met rozetten op de hoeken. Rechte ruggen.
A set of eight Louis XVI style chairs. Tapered fluted legs, with rosettes on the corners. Straight backs.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
#72Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 126 x 81 cmEstimate: € 100 / 150 -
#446Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
A pair of black metal side tables.No longer availableDim. 38,5 x 55 x 55 cmEstimate: € 75 / 125