#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,58 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.58 ct.No longer availableDim. 8,32 g maat: 50Estimate: € 1600 / 1800 -
#147Ames Mfs. Co. Chicopee Mass.Een US 1862 pattern Cavalry sabel met koperen gevest, greep van leder en draad. In metalen schede. Gemerkt "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." en genummerd.
A US 1862 pattern Cavalry saber with copper guard, leather and wire handle. In metal scabbard. Marked "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." and numbered.No longer availableDim. 106 cmEstimate: € 350 / 450 -
#127Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.
A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.No longer availableDim. 44,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#97Val Saint LambertVijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.
Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#549Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
#548Een lot bestaande uit een nautilusschelp en een struisvogelei op staander.
A lot consisting of a nautilus shell and an ostrich egg on stand.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 220 / 260 -
#314Joris De BruynePeriod: 1896-1965‘Winterlandschap’, olieverf op paneel, getekend J. De Bruyne.
'Winter landscape', oil on panel, signed J. De Bruyne.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.No longer availableDim. h 58 x 55 x 36 cmEstimate: € 40 / 60