#472Hubert De Vries“Scheldezicht te Antwerpen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"View of the Scheldt in Antwerp". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#407Boch La LouvièreEen paar aardewerken vazen, geel en donker blauw. Gemerkt onderaan.
A pair of earthenware vases, yellow and dark blue. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358WallendorfEen porseleinen beeldje van een danseres, onderaan gemerkt Wallendorf.
A porcelain figurine of a dancer, marked Wallendorf on the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Koninklijk GoudaTwee grote borden met een decor van bloemen, Koninklijk Gouda. Logari en Lugano.
Two large plates with a flower decor, Royal Gouda. Logari and Lugano.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#303Val Saint-LambertEen meerkleurig vintage glazen coupe. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage glass coupe. Marked at the bottom.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#278Een blikken luchthaven, Russisch, ui de jaren 50 van vorige eeuw. Opwindbaar speelgoed met een vliegtuig dat op en neer gaat en hierbij loopings kan maken.
A tin airport, Russian, from the 1950s. Wind-up toy with a plane that goes up and down while doing loops.No longer availableDim. 11 x 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250