#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een paar oosters geweven wandtapijten, meerkleurig decor met jachttafereel.
A pair of oriental woven wall tapestries, multicolored decoration with hunting scene.No longer availableDim. 150 x 90 & 150 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.
#433Een lot van 3 blauw-wit Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor. 19e eeuws, onderaan gemerkt. Provenance, verso gelabeled Galerie Stampaert.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain saucers with floral decoration. 19th century, marked at the bottom. Provenance, labeled verso Galerie Stampaert.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#4Van HoltEen ovaal miniatuurtje met zicht op een meer met boot en figuur vooraan.
An oval miniature depicting a view of a lake with a boat and figure in the foreground.No longer availableDim. 10 x 8 cmEstimate: € 25 / 40 -
#654Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
A design vase of blue and white glass with a red spiral.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 70 / 80