#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#601KeramisEen porseleinen vaas met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en gedateerd.
A porcelain vase with multi-colored floral decoration. Marked and dated at the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø 11 cmEstimate: € 120 / 180 -
#80Baume & Mercier GenèveEen automatische roestvrij stalen herenhorloge, werk type 11111, serie 512018. In werkende staat. Met origineel lederen bandje.
An automatic stainless steel men's watch, model type 11111, series 512018. In working condition. With original leather strap.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#167P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#408Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.
Three multicolored Nanking vases with a warrior decor. Marked on the bottom. The largest has a hairline crack on the neck, the middle one has been repaired at the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#30Een paar 18 k witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 150 / 200 -
#477Een Chinees porseleinen dekselpotten, blauw-wit met foo honden en feniks in het decor.
A Chinese blue and white porcelain covered jar, decorated with foo dogs and phoenixes.No longer availableDim. 45 x Ø 24 cmEstimate: € 325 / 360 -
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#495Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.
An Eastern inspired gazebo/presentation cabinet with a gold-colored dome.No longer availableDim. 267 x 76 x 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
A 19th-century solid oak carved statue of Pope Celestine V. St. Celestine V, born Pietro del Morrone (Isernia, 1215 – Fumone, May 19, 1296), was pope for six months in the year 1294.No longer availableDim. h 93 x b 36 x d 70 cmEstimate: € 400 / 600