#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#244Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rustende dame in een Italiaanse setting”, olieverf op doek, getekend H. Pauwels.
"Resting lady in an Italian setting", oil on canvas, signed H. Pauwels.No longer availableDim. 65 x 145 cmEstimate: € 120 / 180 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#48Een blauw-wit aardewerken sierbordje met floraal decor. Eind 19e eeuw.
A blue and white earthenware decorative plate with floral design. Late 19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#127Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.
A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.No longer availableDim. 44,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#136Ico Parisi MIM RomaPeriod: 1916-1996Een vintage Mid-Century design bureau met 3 laden, metalen frame, houten onderstel en formica tafelblad. Ontwerp door Ico Parisi voor MIM Roma.
A vintage Mid-Century design desk with 3 drawers, metal frame, wooden base, and formica tabletop. Designed by Ico Parisi for MIM Roma.No longer availableDim. 76 x 139 x 79 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#583“Source Enchantée”. Een marmeren pendule met brons gegoten beeld naar Rousseau.
"Enchanted Source." A marble pendulum with a bronze cast figure after Rousseau.No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37Een Nautilus schelp op houten voet.
A Nautilus shell on a wooden base.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 75 / 125 -
#234“Toro rendido por perros”. Een schilderij, olieverf op doek. Replica naar het werk van Paul de Vos.
"Bull brought down by dogs." A painting, oil on canvas. Replica of the work by Paul de Vos.No longer availableDim. 110 x 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
A blue and white Chinese tulip vase in three tiers.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 320 / 380