Similar lots by type
-
#394
Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.
Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#351
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté avec sucrier et pot à lait sur un plateau.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 40/60 -
#716Wiskemann
Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er twee kopjes en twee zoutvatjes met lepeltje aan toe.
Un service à café en trois pièces sur un plateau. Nous ajoutons deux tasses et deux salières avec une petite cuillère.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#392
Een paar Engelse theepotten van verzilverd metaal, waarbij één met een bloem op het deksel en de andere met een vrucht. De tweede met twee beschadigde pootjes.
Deux théières anglaises en métal argenté, dont une avec une fleur sur le couvercle, et l’autre avec un fruit. La deuxième a deux pieds endommagés.No longer availableDim. h: 15 & 12 cmEstimate: € 25/50 -
#292Robbe & Berking
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een visbestek voor twaalf personen en een etui met bestek voor zes personen.
Un couvert en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze convives et un étui avec des couverts pour six personnes.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#404
“De Heilige Familie”. Een groep van verzilverd metaal op houten voetstuk, maar zonder stolp.
”La Sainte Famille”. Un groupe en métal argenté sur un socle en bois, sans cloche.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#679
Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#381De Beuckelaer
Een serie van 29 albums met chromo’s met afbeeldingen uit tekenfilms van Walt Disney en Paramount Pictures. Nederlandse en Franse teksten. In-8, oblong. Jaren 30 en 40.
Une série de 29 albums de chromos aux images de dessins animées de Walt Disney et Paramount Pictures. Textes en néerlandais et français.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#94Panhuyzen
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 20/40 -
#762Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#254Louis Belen
“Zicht op een binnenplein”. Olieverf op doek.
”Vue sur la court”. Huile sur toile.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#215
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,14 ct. en met een grijze Tahitiparel van 9,40 mm.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de 0,14 ct et une perle de Tahiti grise de 9,40 mm.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 300/400 -
#395
Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de incrustés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#108
Een schotel van iriserend glas in de geest van Loetz, op een metalen voetstuk. Tijdperk art nouveau.
Un plat en verre irisé dans l’esprit de Loetz, sur socle en métal. Art Nouveau.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80/120 -
#282L. Plas
“Melken van de koeien in de wei.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La traite des vaches au pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 120/180 -
#123
Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorie op de oogst.
Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule décorés d’une allégorie sur la moisson.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#529Roger Somville
“Kop”. Litho. Gesigneerd en genummerd 46/125 buiten de plaat.
”Tête”. Une lithographie. Signée et numérotée 46/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 120/160