Similar lots by type
-
#591
Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 75 / 100 -
#218
Een lot verzilverd metaal. Bestaande uit 8 stuks. Waaronder kommen versierd met herten en zwanen. Een visschaal, een serveerschaal etc...
Lot de métal argenté. Composé de 8 pièces. Y compris des bols décorés de cerfs et de cygnes. Un bocal à poisson, un bol de service etc...No longer availableEstimate: € 50 / 75
Other lots in this auction
-
#253
Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine kok met attributen, einde XIXde eeuw. Onderaan reliëfmerk.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'un petit cuisinier avec attributs, fin XIXe siècle. Marque en relief en bas.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#431
“Olifant met tijger”. Een groep van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Chinees werk.
“Eléphant et Tigre”. Groupe en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#440
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#45
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'une émeraude centrale de Colombie de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 650 / 750 -
#212A. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392
“Mogul Aurangzeb leest de Koran op een boot op weg naar een eendenjacht”. Gouache op ivoor. Samen in één lijst.
Le Mogul Aurangzeb lit le Coran sur un bateau en route pour une chasse au canard. Gouache sur ivoire. Ensemble dans un seul cadre.No longer availableDim. 25x10cmEstimate: € 600 / 700 -
#445
Een salontafel op vijf verguld messingen poten en met rond blad van onyx.
Une table basse sur cinq pieds en laiton doré et avec un plateau rond en onyx.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#394Lucien Georges MeertPeriod: °1940
“Luxure”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Luxure. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#43
Een lot van zes moderne kopieën van Griekse iconen. Bijgevoegd een replica van een triptiek.
Un lot de six exemplaires modernes d'icônes grecques. On y joint une réplique d'un triptyque.No longer availableDim. 16x20cm - 20x30cmEstimate: € 50 / 80 -
#186
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#592Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 23 cmEstimate: € 40 / 60