#273
Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75/100 -
#505
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#357
Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
#241
Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#574Paul Tuerlinckx
“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#137
Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.
#158Christofle, Paris
Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.
#319
#364
“Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.
#323
Een ceramische vide-poche met olifant. Jaren ‘30.
#281Castleton & Co
Een zwarte hoge hoed, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.
#303
Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100/150