#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200 -
#362“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
“Je n'arrive pas a m'arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Two posters from Ben.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#164Pol Craps“De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.
#34172 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
#683Een lot meerkleurig glaswerk, stijl jaren 50-60. o.a. Booms glas.
A lot of multi-coloured glassware, style 1950s-60s. including Booms glass.No longer availableEstimate: € 80 / 90 -
#321Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
A lot of four Flemish earthenware spell plates.No longer availableDim. Ø 26 - 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#457DanEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80 / 100 -
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
#692Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#315CLJ SestleEen Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“River view with couple in boat.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 200 / 300