Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen met benen handvatten en zilveren ring. In houten etui.

Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen met benen handvatten en zilveren ring. In houten etui.

Un couvert à poisson pour douze convives en métal argenté et manches en os. Dans un étui en bois.
SKU: 2409190297.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #615

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #872

    “Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.

    Une canne à tête sculptée sous forme de corne de cerf et une assise de promeneur.
    No longer available
    Dim. L. 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #192
    Hermanus Berserik
    Period: 1921 - 2002

    “De spinster”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. Als studie voor een platenhoesontwerp.

    ”Femme et rouet”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1967. Une étude pour un projet de housse de disque.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #486

    Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.

    Un tapis du Maroque en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 166 x 85 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #111

    Een art nouveau vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van narcissen. Gesigneerd ‘G. Fieravino’

    Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de narcisses. Signé:’G. Fieravino’.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Jan van Couver

    Een paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 51,5 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #392
    Luigi Bardi

    “Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.

    ”Costume della misericordia di Firenze”. Une gravure en couleurs. 1830.
    No longer available
    Dim. 15 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #2

    “Damesportret met kanten kraag”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw. Letsels aan doek en lijst.

    ”Portrait de dame, col en dentelle”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle. Dégâts à la toile et au cadre.
    No longer available
    Dim. 72 x 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #107

    Een boog met pijlen voor wipschieting. In draagtas en met koffertje met toebehoren.

    Un arc et flêches pour tir Papegai. Dans un sac et coffret à accessoires.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #835

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #117

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.

    Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 240
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More