Similar lots by type
-
#313
Een set van drie metalen bloemenmanden in oplopende groottes.
Suite de trois paniers en métal de tailles descendantes.No longer availableDim. l: 41 x 47 cmEstimate: € 50/80 -
#1048
Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#293
Paar apothekersweegschalen met set gewichtjes.
Paire de balances de pharmacie et une suite de poids.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#685
Een mahoniehouten commode met twee laden en een zwart marmeren blad. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir. Epoque Victoria.No longer availableDim. 75 x 82 cmEstimate: € 120/200 -
#283
Lot oude boeken: ‘L’Astrée de M. D’Urfé “. 4 volumes. Paris 1733. Diverse gravures. “Histoire de Gil Blas”. 3 volumes. Amsterdam, 1740. “Le Virgile Travesty en vers Burlesques”. Amsterdam, 1695. En 16 andere uit de XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw. Lederen banden in 8vo. Letsels en slijtage.
Lot de livres anciens: ‘L’Astrée de M. D’Urfé “. 4 volumes. Paris 1733. Gravures diverses. “Histoire de Gil Blas”. 3 volumes. Amsterdam, 1740. “Le Virgile Travesty en vers Burlesques”. Amsterdam, 1695. Et 16 autres des XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles. Reliures cuir in-8vo. Dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#54Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le Berger”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
“Le Berger”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#1049
Een armstoel van witgepatineerd hout met bijpassend voetbankje.
Un fauteuil en bois patiné blanc et repose-pied assorti.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#753
Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie theepotjes en twee waterkommetjes. XIXe en XXe eeuw. Eén kommetje met haarscheur.
Un lot de porcelaine de Chine, comprenant trois théières et deux bols à eau. Un bol comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Een fruitschaal op voet van verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann en een langwerpige vleesschotel van zilver, gemerkt 800‰ (1062 g).
Coupe à fruits en métal argenté de la marque Wiskemann et un plat à viande allongé en argent massif au poinçon 800‰ (1062 g).No longer availableEstimate: € 300/400 -
#136
“Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.
“Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.No longer availableDim. 145 x 187 & 50 x 101 cmEstimate: € 60/100 -
#996
Hangkastje van notenhout, tijdperk Lodewijk XV. Een deurtje en een lade onderaan.
Petit meuble à suspendre en noyer d’époque Louis XV. Une porte et un tiroir vers le bas.No longer availableDim. H.66 cmEstimate: € 100/150 -
#390
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een centrale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir central de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1350/1450 -
#952Totoya HokkeiPeriod: 1780-1850
Surimono. “Schelpenrapers”. Ingekleurde houtsnede. Begin XIXde eeuw.
Surimono. “Ramasseurs de coquillages.” Une gravure sur bois en couleurs. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 21 x 18,70 cmEstimate: € 200/240 -
#728
Een banjobarometer van mahoniehout in Georgian stijl. Thermometer beschadigd.
Un baromètre en forme de banjo de style Georgian. Le thermomètre est endommagé.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 40/60