#1048
Vijf messingen kandelaars.
#293
Paar apothekersweegschalen met set gewichtjes.
#313
Een set van drie metalen bloemenmanden in oplopende groottes.
Suite de trois paniers en métal de tailles descendantes.No longer availableDim. l: 41 x 47 cmEstimate: € 50 / 80
#594
”Composition.” Huile sur toile. Porte la signature: Visser, datée 1994.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 500 / 600 -
#703The Franklin Mint
“De heerser van de Afrikaanse vlakte” & “Ten aanval”. Een olifant en een panter van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
”Le souverain des plaines africaines.” et “ A l’attaque.” Un éléphant et un tigre en biscuit polychrome. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#69Jan Janssens
“Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#999Georges Averhals
“Schepen voor de rede van Antwerpen”. Aquarel. Gesigneerd.
#308
#961
#258
“Nadine”. Poupée originale pour le programme BRT “Het Schildpadplein”. Vers 1979.No longer availableEstimate: € 26 / 40 -
#416
Deux meubles d’appoint en bois de placage décorés d’incrustations.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1047
Een paar vergulde bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl.
#453
Twee Afrikaans gesculpteerde houten beeldjes.
#459
Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.
#788Mappin & Webb, Sheffield
Een groot dienblad van verzilverd metaal met een geëtst vegetatief metaal.
Grand plateau en métal argenté à décor végétal gravé.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 25 / 40