Similar lots by type
-
#1048Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313Een set van drie metalen bloemenmanden in oplopende groottes.
Suite de trois paniers en métal de tailles descendantes.No longer availableDim. l: 41 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#293Paar apothekersweegschalen met set gewichtjes.
Paire de balances de pharmacie et une suite de poids.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#413Vier beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein, waarbij drie voorstellingen van Maria met kind en een voorstelling van het Lam Gods. (Laatste met restauratie).
Quatre statuettes en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée dont trois représentant de la Vierge à l’Enfant et une L’Agneau de Dieu. Cette dernière restaurée.No longer availableDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#582Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#1031Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.
Une lampe à huile en faïence polychrome, décor fleuri. Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#294E. Orban“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après une oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Een wandkandelaar van verzilverd metaal. We voegen er een opengewerkte messingen kandelaar aan toe.
Applique en métal argenté. Nous ajoutons un bougeoir en laiton ajouré.No longer availableDim. l: 51 & 57 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 180 -
#620Een secretaire van gesculpteerd hout in renaissancestijl. Met bijpassende stoel, bekleed met groen fluweel.
Secrétaire en bois sculpté de style Renaissance. Et une chaise assortie recouverte de velours vert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#780Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 128 x 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#662Omer CoppensPeriod: 1864-1926“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#362Alfred Van Neste“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#498Spaanse danseres van porselein. Gemarkeerd: C.I.A Manna Torino Maurizia n° 861 6-4-60.
Danseuse espagnole en porcelaine. Marque: C.I.A. Manna Torino Maurizia n° 861 6-4-60.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 220 / 240

