Similar lots by type
-
#229
Een paar vintage blauw-wit porseleinen beeldjes van een koe met kalfje. Onderaan genummerd en gemerkt “Germany”.
A pair of vintage blue and white porcelain figurines of a cow with calf. Numbered and marked "Germany" at the bottom. -
#210Val Saint Lambert
Een vintage VSL vaas met groen in de massa.
A vintage VSL vase with green in the glass. -
#167
Een hoekschabbe in hout.
A wooden corner shelf. -
#202
Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
A modern, multi-colored glass paste vase, numbered "G 04 06" at the bottom. -
#242
Een lot van 3 Duitse bankbiljetten bestaande uit Zehn, Zwanzig en Hundert millionen Mark.
-
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
A solid oak side table with sculpted elements. -
#243
Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
-
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#195KLM Bols
Een lot van 5 Amsterdamse huisjes in blauw-wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
A lot of 5 Amsterdam houses in blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still sealed with wax. -
#180
Een tafellamp met verzilverde voet.
A table lamp with a silver-plated base. -
#246Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
-
#250R.S. Marino Capodimonte
Een vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
-
#191
Een zwartgelakt metalen Duitse WOII SS replica helm.
A black lacquered metal German WWII SS replica helmet. -
#226
Een art-deco inktpot met pennenhouder bestaande uit een marmeren basis waarop een bronzen hertje gemonteerd.
An art-deco inkwell with pen holder consisting of a marble base with a bronze deer mounted on top. -
#192
Een miniatuur Chinees kamerscherm, handbeschilderd.
A miniature Chinese room screen, hand-painted. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
A solid oak side table with sculpted details. -
#236
Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
A lot of Chinese items consisting of a copper statue of a lion, a statue of a lion in pink mineral stone, and a porcelain snuff bottle. -
#217Stéréofilms Bruguière
Een lot van 4 doosjes vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, met thema’s; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg.
A lot of 4 boxes of vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, with themes; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg. -
#204
Een lot van 4 Chinese beeldjes bestaande uit een porseleinen beeldje, 2 beeldjes in speksteen en 1 beeldje in hoorn.
A lot of 4 Chinese figurines including a porcelain figurine, 2 figurines in soapstone, and 1 figurine in horn. -
#186
Een lot van 2 zwanen in geel koper.
A pair of swans in yellow copper. -
#209
Een lotusvormige Chinese rode doos met florale motieven in kunststof.
A lotus-shaped Chinese red box with floral motifs in plastic. -
#233
Een Boheems kristallen coupe, kleine schilferschade aan de rand.
A Bohemian crystal coupe, minor flake damage to the rim.
Other lots in this auction
-
#244
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
A Regency D-End table consisting of three separate tops each with central leg and two extension leaves. With brass pullers. -
#56L. van Leer & Co
“De Holland-Amerika lijn 1873-1923”. Een soft cover gedenkboek met illustraties en foto’s. Vervaardigd door L. van Leer & Co.
"The Holland-America Line 1873-1923." A softcover commemorative book with illustrations and photographs. Produced by L. van Leer & Co. -
#107
“Just blowin’ thru”. Een gepatineerd zamakken beeldje, repro naar het werk van Paul Wegner.
"Just blowin' thru." A patinated zamak figurine, reproduction inspired by the work of Paul Wegner. -
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#19
Een moderne metalen staande lamp met 2 lichtpunten en schuifregelaar.
A modern metal floor lamp with 2 light points and a dimmer switch. -
#88
Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head. -
#129
Twee ijzeren handgeschilderde bloempothouders met bloemdecor. De ronde gesigneerd ‘Mimi’ (90 Dux?).
Two iron hand-painted flowerpot holders with flower decoration. The round one signed 'Mimi' (90 Dux?). -
#85
Een lot van 3 strips bestaande uit Kari Lenti lost het op, De tiran en het varken van Bob Mau, Thomas Pips in de witte stopstraal en De lustige kapoentjes nr 18.
A lot of 3 comics consisting of Kari Lenti solves it, The tyrant and the pig by Bob Mau, Thomas Pips in the white mustache, and The merry capons no. 18. -
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers. -
#96
Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
A Yokkaichi, Japanese "Banko" porcelain teapot in the shape of an elephant with a rider. Marked at the bottom. -
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#61
Een lot varia brocante, bestaande uit een Leopold Ridder Orde medaille, Een Dupont Laque de Chine aansteker en een sigarttendoosje met parelmoer deksel en een “Scheldetunnels inhuldiging 1933” plaque.
A lot of various bric-a-brac, consisting of a Leopold Knight Order medal, a Dupont Laque de Chine lighter, a cigar box with a mother-of-pearl lid, and a "Scheldetunnels inauguration 1933" plaque.