#689Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#193“De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.
"Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#73MeissenEen dekselpotje van veelkleurig porselein met verguld bronzen monturen. Decor van personages in landschappen. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine multicolore avec montures en bronze doré. Décor de personnages dans des paysages. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
Une jardinière en faïence non émaillée.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#49“Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.
"Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.No longer availableDim. 42 cm x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Een 14 K geelgouden schakelarmband.
#472“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
#607Een grote Chinese wijze met perzik van meerkleurig porselein. Staf manco.
Un grand sage chinois avec pêche en porcelaine multicolore. Crosse manque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 70 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.
#75Val Saint LambertEen veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
#83“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld.
"Vierge à l'enfant". Une statue en bois polychrome.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
“Femme au divan”. Litho. Signée, numérotée 25/70 et datdée 2008 hors planche.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60