Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
Wiskemann

A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
Dim. 21cm
SKU: 2701260227.
Categories: Design/vintage, Verzilverd, XXe eeuw.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 80 / 120
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #89

    Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.

    A mirror with a brass frame in Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 105 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44
    Juul De Bruyne

    “Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #22

    Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.

    An oval mirror in a wooden frame with a large bow.
    Place a bid ›
    Dim. 119 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314

    Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.

    A mirror with a brass frame in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 101 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Giorgio De Chirico
    Period: 1888 - 1978

    “Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.

    "Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309
    Jef Eliaers

    “Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.

    "Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #29

    Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.

    A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels.
    Place a bid ›
    Dim. 77 x 120 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.

    Place a bid ›
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    Pat Andrea
    Period: 1942 - ....

    “Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.

    Place a bid ›
    Dim. 54 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #134
    Louis Royon
    Period: 1882 - 1968

    “Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.

    "Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #312

    Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.

    A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses.
    Place a bid ›
    Dim. 92 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #62
    Herman Verbaere
    Period: 1906 - 1993

    “Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.

    "View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950.
    Place a bid ›
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.

    A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated.
    Place a bid ›
    Dim. 84 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #247

    Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.

    An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een set van 2 Chesterfield lounge-zetels, hout en cognackleurig leder.

    A set of 2 Chesterfield lounge chairs, wood and cognac-colored leather.
    Place a bid ›
    Dim. 93 x 63 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #322
    Elie Van Damme

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217

    Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.

    A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 31 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #287

    Place a bid ›
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #281
    Longwy, France

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #9

    Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.

    Two painted miniatures with female portraits.
    Place a bid ›
    Dim. H 9, B 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251

    Een witmarmeren klokstel in de vorm van een Griekse tempel met Dorische zuilen (lichte schade). Met bijbehorende urnvormige ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

    A white marble clock set in the shape of a Greek temple with Doric columns (minor damage). With matching urn-shaped ornaments. The clockwork can be restored.
    Place a bid ›
    Dim. H 34, B 40, D 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #391
    ‘Hop’

    “Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.

    "Abstract wooden figures with metal. Sculpture."
    Place a bid ›
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278
    Raymond Chevalier

    Een Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.

    A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Gerritsen, Zeist

    Een massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen. 9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek. 5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).

    A solid 117-piece silver cutlery set for 9 people in a case, silver hallmarks G-Z, 999, lion, Minerva, and C. Model Puntfilet by Gerritsen. 9 large forks, 9 forks, 9 dessert forks, 9 fish forks, 9 soup spoons, 9 spoons, 9 dessert spoons, 9 coffee spoons, 9 large knives, 9 knives, 9 butter knives, 9 fish knives, and 9 serving utensils. 5855 grams (forks, spoons, and fish knives) + 2345 grams (3 x 9 knives).
    Place a bid ›
    Dim. 999‰
    Estimate: € 9000 / 12000
  • #368

    Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk

    A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work.
    Place a bid ›
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.