#362Rony Van de Vijver
“Compositie”. Olieverf op drie doeken.
#387
Een snaarinstrument, gemaakt met een schildpadschild.
#514
Tchokwé beeld van een moeder met kind versierd met kleine schelpjes. DRC.
#482
#345
#48
Un vieux bâton de hockey, utilisé par l'équipe olympique anglo-indienne des champions des Jeux d'été d'Amsterdam en 1928.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417
Een lot van drie miniatuur paspopjes.
#161
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Un bouclier persan à décor damassé.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 300 / 320 -
#416
Een koperen luchtertje met bladmotief en zes lichtpunten.
#520
#225
Une bague en or blanc 18 K sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,26 ct. Et un rubis ovale de + - 0,75 ct.No longer availableDim. 6,16 gEstimate: € 900 / 1000 -
#501
Een kleine balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met famille-rose decor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120