#274Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#129Emile GeudensPeriod: 1926 - 2011“Stilleven met flessen en tekenpop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte avec bouteilles et mannequin de dessin . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 120 / 150 -
#255Twee verschillende 18 K geelgouden spelden, één ervan bezet met pareltjes.
Deux épingles différentes en or jaune 18 carats, une sertie de perles.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 80 / 120 -
#461Een lot Imari-porselein, bestaande uit een grote en een kleine schotel en een balustervaasje.
#293Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
#664Een porseleinen frenologiebuste.
#266Een gepatineerde houten nis. Recent werk.
#544Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.
#284Een blauw glazen milieu-de-table op verzilverd metalen voet.
#131Een Perzische korte sabel in kindjalstijl, versierd met goudinleg.
Un sabre court de style kindjal persan décoré d’incrustations or.No longer availableDim. L. 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
#598Een vierdelig onyxen rokerssetje met messingen monturen, bestaande uit een sigarettendoos, aansteker en twee asbakken.
Un ensemble à fumer en onyx de quatre pièces avec des montures en laiton, composé d'une boîte à cigarettes, d'un briquet et de deux cendriers.No longer availableEstimate: € 30 / 40