Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
Waffenfabrik Bern

Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.

Une carabine à verrou Vetterli M81. Cal. 10,4 mm.
Dim. l: 132 cm
SKU: 9903210167.
Category: wapens.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #118

    Een oud kortzwaard met bronzen handvat met een afbeelding van een haan op de pommel.

    Une vieille épée courte avec poignée en bronze avec une image d'un coq sur le pommeau.
    No longer available
    Dim. l: 62,5 cm
    Estimate: € 150 / 180

Other lots in this auction

  • #487

    Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.

    Une statue de fertilité en bronze.
    No longer available
    Dim. (h: 40 cm)
    Estimate: € 250 / 350
  • #500

    Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.

    Homme Luba assis avec une pipe. Statue en bois. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #397
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Pendule de table en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #423

    “H. Antipas, patroon der tandartsen”. Messingen reisicoontje.

    H. Antipas, matron des dentistes. Icône de voyage en laiton.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #571

    “Jezus omgeven door diverse heiligen”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.

    Jésus entouré de divers saints . Une icône russe. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #582

    Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.

    Un vase en verre blanc préfabriqué avec décor en émail.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #252

    Vier hoeken voor een boekomslag of een fotolijst. Geciseleerd zilver versierd met bloemenguirlandes en arabesken. Iran, medio XXste eeuw.

    Quatre coins pour une couverture de livre ou un cadre photo. Argent martelé décoré de guirlandes de fleurs et d'arabesques. Iran, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 g
    Estimate: € 70 / 80
  • #245

    1 gouden ring (18 K) met ajourwerk met een munt van 5 Soles. Au 22 K. Peru, omstr. 1960.

    1 bague en or (18 K) avec dentelle avec une pièce de 5 semelles. Au 22 K. Pérou, vers 1960.
    No longer available
    Dim. 9,62 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #696
    Kartell

    Een ‘Componibili’ rond bergmeubeltje van oranje kunststof. Ontwerp van Anna Castelli. 1975 - 2000. Gebruikssporen.

    Un meuble de rangement'rond ‘Componibili' en plastique orange. Design par Anna Castelli. 1975 - 2000. Traces d'usure.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm; Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een balustervaas en een kleine jardinière van meerkleurig Chinees porselein. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase balustre et une petite jardinière en porcelaine de Chine multicolore. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #228

    Een lot van zes verschillende wandelstokken. Met gietijzeren houder.

    Un lot de six cannes différentes. Avec support en fonte.
    No longer available
    Dim. l: 63 - 106 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #316

    Een houten schildersezel.

    Un chevalet en bois.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More