#335
Een etui met een messingen goudweegschaaltje, Compleet met kleine gewichten.
#386Indo-Bidjar
Een wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25/35 -
#522
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
"Genoa." Harbor view on canvas. XIXth century work.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#432Frank MortelmansPeriod: 1898-1986
“Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.
#641
Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
#497
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#533
Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
#648
Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.
#653Boom
Een glazen vaas, mauve gekleurd en verguld met vergulde opleg. Zonder merk.
#222Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#429K. Heymans
“Mensen op een bank”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#66
Rechthoekige tafel uit donker eikenhout.
Rectangular table in dark oak.No longer availableDim. h75 x l140 x b68cmEstimate: € 40/50