#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#141Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.
#657Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#622Een vierkante spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
A rectangular sculpted mirror and gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 71Estimate: € 60 / 80 -
#138“Moeder Gods, Vreugde voor alle lijdenden”. Een icoon op paneel. 19e eeuws, met certificaat.
"Mother of God, Joy for all the Suffering". An icon on panel. 19th century, with certificate.No longer availableDim. 36 x 31cmEstimate: € 250 / 350