#433Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
#522Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#358SIMLAEen ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 50 / 100 -
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Big Windy Day". A bronze sculpted figurine of a harem dancer with an unfurling skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 420 / 480