#616Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#625Een set van 7 vintage design metalen framestoelen met daim bekleding.
#504Nadi“Jongen op stoel.” & “Meisje in de stad met pop.” Acryl op papier. Gesigneerd.
"Boy on chair." & "Girl in the city with doll." Acrylic on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 30 cmEstimate: € 60 / 70 -
#601Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
"‘Farmer with Horses’, a canvas reproduction by Leon Engelen. Signed on the back."No longer availableDim. h 60 x b 80 cmEstimate: € 80 / 120