#49“Atlas Van der Hagen”. Een gravure op papier. Opschrift “ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... in lucem edita à CAROLO ALLARD”.
#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
#655Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
#604F. Winkler“Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#451Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.
#657Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
A lot of 6 polychrome holy water fonts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#253‘The Endeavor’, een schaalmodel van het legendarische zeilschip in hout.
'The Endeavor', a scale model of the legendary wooden sailing ship.No longer availableDim. 133 x 96 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.No longer availableDim. 45 x 64cmEstimate: € 200 / 300