#247Een houten gesculpteerd beeld van een Zuid-Amerikaanse man. Vroeg 20ste eeuw.
#660Een lot van vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.
#165Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Vlaams dorpszicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
#405Een eikenhouten tafeltje.
#230Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.
An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.No longer availableDim. 14,75 gEstimate: € 550 / 650 -
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#418ImariEen Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.
A Japanese porcelain lidded vase with red, blue, and gold decoration.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80