#4“Het Land van Bergen”. Een gravure op papier. Met verder opschrift “...in't Graafschap Henegouwe waar in men kan naa zien de victorieuse Bataillie der Geallieerden tegens de Franse, Bevogten voorgevallen den 11 September 1709 met Privilegie”
"The Land of Bergen." An engraving on paper. With the inscription "....in the County of Hainaut, where one can see the victorious Battle of the Allies against the French, Fought on September 11, 1709 with Privilege."No longer availableDim. 51 x 59cmEstimate: € 25 / 50 -
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#480Een platina ring bezet met amethist van 4,29 ct. en briljanten van 0,06 ct. Met certificaat.
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
A pair of Spanish made porcelain figurines.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 40 / 50