Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.
Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.
Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.

Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.

Un vide poche en pâte de verre en forme de grenouille et une libellule sur un lys.
Dim. l: 20 cm
SKU: 2504170583.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 240 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #620

    Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.

    Un lot de trois vases décoratifs en verre “Mary Gregory” avec décors peints à la main, dont deux représentant une jeune fille et un représentant un garçon. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27, 26 & 16 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #799

    Een art deco vaas van purper Booms glas.

    Un vase art deco en verre de Boom.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #703

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase en verre Murano, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #7

    Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.

    Un grand et un plus petit globe au socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #698

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase en verre de Murano, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #313

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #677

    Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.

    Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #63

    Een lot gekleurd en handbeschilderd glaswerk, bestaande uit een blauwe olielamp, een groene vaas, een vaas op koperen voet, twee verschillende kleine vaasjes en twee groene glazen. Begin XXe eeuw.

    Un lot de verrerie en couleur et peint à la main, comprenant une lampe à huile bleue, un vase vert, un vase sur socle en cuivre, deux petits vases vert et deux verres. Début XXième.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #93
    Lalique, France

    “Boogschutter”. Een plaquette op voet van deels gesatineerd glas. Gemerkt en onderaan genummerd.

    “Sagittaire”. Plaquette sur pied en verre partiellement satiné. Marque et numéro sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #745

    Een merkwaardig halfrond meubeltje met een centraal opbergvak onder twee kwartronde draailades en met een klapblad.

    Un petit meuble remarquable en demi cercle à abattant avec rangement central, deux tiroirs en quart de rond.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #638

    Een paar cassoletten van brons en marmer.

    Deux cassolettes en bronze et marbre.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #772
    Shirvan

    Een grote wollen Kelim (één pand).

    Grand kilim en laine (un pan).
    No longer available
    Dim. 191 x 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #37

    Een lot porselein, bestaande uit een schaaltje, versierd met een meerkleurig varkenskoppeltje, een bakje in de vorm van een varken met een hoed, twee verschillende mosterdpotjes in de vorm van een varkentje en een jongetje met ladder op een varken. Eéntje gemerkt van Goebel.

    Lot de porcelaines comprenant un petit plat décoré d’un couple de cochons, un récipient, deux moutardiers et une statuette, tous présentant des cochons. Un exemplaire avec la marque de Goebel.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #255

    Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.

    Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.
    No longer available
    Dim. b: 137 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #538

    Een cachepot van Chinees porselein verguld en gedecoreerd met figuren. Met bijpassende sokkel.

    Un cache-pot en porcelaine chinoise avec dorure et décorée avec des figures. Avec socle.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #643

    “Liggend naakt”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd vooraan.

    “Nu couché”. Une statue en terre cuite. Signature illisible à l’avant.
    No longer available
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #220

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en citrine van ± 39 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,90 ct et une citrine ayant un poids de +- 39 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #143
    Royal Dux

    “Diana”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 260a / 300
  • #381

    Twee paar koperen kandelaars, versier met glazen kralenslingertjes.

    Deux paires de candélabres en cuivre décorés de guirlandes de perles en verre.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #91

    Een koperen wereldbol op houten voet.

    Globe en cuivre sur base en bois.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #528

    Een opgezette roofvogel.

    Un rapace empaillé.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More