Similar lots by type
-
#387
Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.
Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#13Quimper
“Een art deco sierschotel van meerkleurig aardewerk.
Un plat décoratif Art Déco en faïence polychrome.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 22/24 -
#537
Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.
Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 120/200 -
#382
Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.
Quatre carreaux en faïence de Delft, représentations de scènes Bibliques.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#563
Een Afrikaanse aardewerken kruik.
Une cruche en terre cuite.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/300 -
#251Royal Boch
Een paar schalen op voet van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest d’Hossche.
Deux coupes sur pied en faïence blanche d’après un modèle par Ernest d’Hossche.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#510
Een Jugendstil bloempot.
Un pot à fleurs Jugendstil.No longer availableDim. h.27 cm Ø 39 cmEstimate: € 150/170 -
#392
Een klein houten bijzettafeltje met een lade en met vier meerkleurige Delftse tegels in het blad.
Un petite table en bois à tiroir et quatre carreaux polychrome dans la tablette.No longer availableDim. 43 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#271
Een langgerekte art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Vorm N725.
Un vase Art Déco étiré en faïence polychrome, décor floral. Forme N725.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/140 -
#163
Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#718
Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.
Un Guan Yin en position debout en terre cuite d’après un exemplaire Tang, et une théière en forme de potiron en faïence, signature à la base.No longer availableDim. h: 30 & 8 cmEstimate: € 80/120 -
#363
Een art nouveau sierjardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière de décoration Art Nouveau en faïence polychrome, décor floral.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 32/40 -
#509
Een Jugendstil bloempot.
Un pot à fleurs Jugendstil.No longer availableDim. h.27cm Ø 39 cmEstimate: € 150/170 -
#308
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gestileerde bloemen.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor de fleurs stylées.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#714
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#291
“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#833
“Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.
”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120/180 -
#208
Een baardmankruik van steengoed.
Une cruche dite baardman en grès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250/300 -
#257
“Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.
”Bison”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 120/140 -
#3
Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. een replica van een Omegaklokje uit 1882.
Une horloge de table dans une boule en cristal, monture en laiton. Une réplique de la montre Omega de 1882.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#358
Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50/60 -
#161Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#353
Een reeks van drie antieke aardewerken schalen, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Une série de trois plats antiques en faïence, décors d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø 20,21,22 cmEstimate: € 40/50 -
#101Staffordshire
“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#823
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableDim. H. 48,5 cmEstimate: € 300/500 -
#204
“Landschap met vier figuren en runderen.” Olieverf op doek, Italiaanse school, XVIIde eeuw.
”Paysage, boeufs et quatre personnages”. Huile sur toile. Ecole italienne, XVIIième siècle.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 650/700 -
#396
Drie eikenhouten gigognetafeltjes in regencestijl.
Trois tables gigognes en chêne, style Régence.No longer availableDim. b: 35, 45 & 55 cmEstimate: € 30/50 -
#246
Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#401
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit vijf verschillende vogels, waarvan één met glazen oogjes.
Un lot de scuptures en bois asiatiques, comprenant cinq oiseaux différents dont un avec des yeux en verre.No longer availableDim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#712Marie-Elise
“De boer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
”Le fermier”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee vierhoekige schalen en twee verschillende kanne, waarvan één gemerkt van Sèvres.
Un lot de cristal et verre, comprenant deux plats carrés, deux verseuses dont une portant la marque de Sèvres.No longer availableDim. h:23 cmEstimate: € 30/40 -
#446
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#781Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#657
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160/200 -
#722Richard Baseleer
“Marine”. Aquarel. Gesigneerd.
”Marine”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24,5 cmEstimate: € 100/120 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en of broche bezet met een camee en parels.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et pendentif/broche serti de perles et camée.No longer availableDim. 18,07 g Ø 5 cmEstimate: € 500/600