Similar lots by type
-
#181Een driedelig kloktel van groen marmer en brons, de pendule versierd met twee classicistische bronzen beeldjes en de cassolettes in de vorm van siervazen.
Une horloge en trois parties en marbre vert et bronze, la pendule ornée de deux statues classiques en bronze et les cassolettes en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#61Een arduinen schouwpendule. Tijdperk Napoleon III. Beschadigingen. Met slinger en sleutel.
Une pendule en pierre bleue. Epoque Napoléon III. Dégâts. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#296Een gepolijst marmeren zuiltje.
Une colonne en marbre poli.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 80 -
#178Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met guirlandes, strikken, bokkenkoppen en bloemen van verguld brons. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en marbre beige, à décor de guirlandes, noeuds, têtes de boucs et fleurs en bronze doré. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#657May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016“Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.
Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#187Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, décorée de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et tablette à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220 / 260 -
#439Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.
“Tempête imminente. Pêcheur de crevettes”. Gravure. E.A. et signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#428Een reeks van acht handgemaakte Chinese figuren van zijde en papier.
Un ensemble de huit figurines chinoises en soie et papier faites à la main.No longer availableDim. 67 x 30 cmEstimate: € 85 / 100 -
#446NainPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#539“Christus”. Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
Christ. Technique mixte sur carton. Porte monogramme.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#107Een leeuw van plaaster met goudkleurig patina.
Un lion en plâtre à patine dorée.No longer availableDim. 42 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128I. Klinov e.a. “Encyclopaedia of Israel in Pictures”. Acht delen in koperen houder, versierd met menorah’s. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.
I. Klinov et al. Encyclopédie d'Israël en images . Huit volumes sous support en laiton, décorés de menorahs. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.No longer availableDim. 21,5 x 24 cmEstimate: € 160 / 200 -
#521Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
Un groupe sculpté en jade chinois. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#199Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir de majordome avec un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 79 cmEstimate: € 180 / 240 -
#470Goebel, Germany“Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.
Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60

