Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#669Een paar Satsuma olielampen van aardewerk met koperen monturen. Decor van personages en bloemen. Omstreeks 1900. Compleet met lampenglazen en geslepen en gegivreerde lampenkappen.
Une paire de lampes à huile Satsuma en faïence, montures en cuivre. décor de personnages et de fleurs. +- 1900. Complet avec cappes en verre satinés et verres givrés.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#582Henri II buffet van notenhout.
Buffet de style Henri II en noyer.No longer availableDim. 100 x 140 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#194Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.
Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 50 / 100 -
#101Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#747Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#478Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
Deux sceptres africains différents en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 44 & 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#129Henri Joseph Pauwels“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#625Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#744Vier borden, bestaande uit twee Doornikse (één met schilfer) en twee van Milton.
Quatre assiettes, comprenant deux assiettes de Tournai (une avec un éclat) et deux assiettes de Milton.No longer availableDim. Ø: 23 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Royal DuxEen siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 250 -
#312M.A. Marcotte“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.
”Roses”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 60 / 100

