Other lots by Wiskemann, Bruxelles
-
#177Wiskemann, Bruxelles
Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. Compleet met onder andere een sauslepel, een pollepel, een suikertang en een taartschep.
Un vaste ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes. Complet avec, entre autres, une cuillère à sauce, une louche, une pince à sucre et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 200/240
Similar lots by type
-
#61
Een driedelige art deco theeset van zachte pasta en verzilverd metaal van WMF. Op dienblad met spiegel met hout en glas.
Un service à thé art déco trois pièces en pâte tendre et métal argenté par WMF. Sur plateau avec miroir en bois et verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#107
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/120 -
#47
Een ronde schotel en een dienblad van verzilverd metaal. De eerste gemerkt van Wiskemann.
Un plat rond et un plateau en métal argenté. Le premier marqué par Wiskemann.No longer availableDim. Ø 30 cm & 57 x 51 cmEstimate: € 30/40 -
#508
Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#327
Een achthoekige theepot en een koffiekan van verzilverd metaal op bijpassend dienblad.
Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 45/60
Other lots in this auction
-
#46
Een eikenhouten eendeurskastje met gesculpteerd tafereel.
Meuble à une porte en chêne avec une scène sculptée.No longer availableDim. 102x66x50cmEstimate: € 60/80 -
#564Vetro e lavorazione di maestri di Murano
Twee vissen van groen en blauw Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano vert et bleu.No longer availableDim. h: 17 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#181
Een lot van vier stuks monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje van een moeder met kind op bed (hoofdje gelijmd, handje manco), een siervaasje met een moeder met kind en diertjes (kleine beschadiging aan het nestkastje), een engeltje en een groepje met musicerende en dansende kindjes. Achteraan genummerd.
Lot de quatre biscuits blancs monochromes, composé d'un groupe d'une mère avec enfant au lit (tête recollée, main manquante), d'un vase décoratif avec une mère avec enfant et animaux (petit accident au nichoir), d'un ange et d'un groupe avec des enfants jouant de la musique et dansant. Numéroté au dos.No longer availableDim. H:12-16cmEstimate: € 40/50 -
#136
Een driedelig salongarnituur in Lodewijk XVI-inspiratie met bruin lederen bekleding.
Ensemble de salon trois pièces d'inspiration Louis XVI avec revêtement en cuir marron.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#18
Een zware gedreven roodkoperen cachepot in barokstijl. XIXe eeuw.
Un lourd cache-pot en cuivre rouge martelé de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø:15cmH:23cmEstimate: € 35/55 -
#510Herodia
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 39,21 gEstimate: € 600/700 -
#599
Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.
Un cadre photo en verre dans un socle en marbre, décoré d'un cerf en zamac.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#229Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977
“Stilleven met bloemen en perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et aux pêches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 65 cmEstimate: € 160/200 -
#411
Een decoratieve bol glazen karaf. Vermoedelijk Italiaans werk.
Une carafe décorative en verre sphérique. Travail vraisemblablement italien.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#697
Twee gelakte houten fruitschalen met handgeschilderde decors. Jaren ‘70.
Deux coupes à fruits en bois laqué aux décors peints à la main. années 70.No longer availableDim. 45 x 45 & 35 x 35 cmEstimate: € 35/45 -
#426
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#424Paul PavlosPeriod: 1930 - 2019
“Stilleven met flessen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 4/500 buiten de plaat.
"Nature morte aux bouteilles". Une lithographie. Signée et numérotée 4/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 60 x 83 cmEstimate: € 80/120