Other lots in this auction
-
#129Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Drie ruiters aan zee, naar Mauve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Trois cavaliers au bord de la mer, d’après Mauve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 140 -
#159Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#345
Twee zakhorloges. Eén Roskoff van koper en een andere. Werkende staat.
Deux montres de poche. Une Roskoff en cuivre et une autre. État de fonctionnement.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#44
“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Personnage . Une étude colorée sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter . (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58
Een gevarieerd lot zilver en tin met twee schotels, een waterkan, een melkkannetje en een pollepel.
Un lot varié d'argent et d'étain avec deux soucoupes, un pot à eau, un pot à lait et une louche.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#312Goebel, Germany
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280 / 300 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355
Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 55 / 65 -
#5
Een groot lot paternosters en souvenirs van Lourdes waaronder hangers en schapuliers.
Un grand lot de rosaires et de souvenirs de Lourdes comprenant des pendentifs et des scapulaires.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#318
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris, versierd met een koppel met druiventrossen.
Une paire de vases à fleurs Vieux Paris, décorés d'un couple avec des grappes de raisin.No longer availableDim. h: 21,5 & 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 60