Other lots in this auction
-
#28Hergé
Een lot van 28 stripverhalen in de Franse taal, jaren ‘60 en ‘70. Tintin, Jo, Zette et Jocko, Quick & Flupke, een speciale uitgave ‘Les Vrais Secrets de la Licorne (2006) en een koekendoos.
Lot de 28 albums de bandes dessinées en langue Française des années ‘60 et ‘70. Tintin, Jo, Zette et Jocko, Quick & Flupke, le livre “Les Vrais Secrets de la Licorne (2006) et une boîte à biscuits.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#354Goebel, Germany
“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55/65 -
#344
La Bouquetière en Le Colporteur. Twee beeldjes van zamak. We voegen er een bronzen beeldje van een art deco danseres aan toe.
La Bouquetière et Le Colporteur. Deux figurines en régule. Nous ajoutons une statue en bronze d'une danseuse art déco.No longer availableDim. H. 26 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#245
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 600/700 -
#313
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#253
Een metalen beeld op marmeren sokkel met voorstelling van een kruisdragende Christus.
Une statue en métal sur un socle en marbre représentant un Christ portant une croix.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100/120 -
#308Capodimonte
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#2
“Scène met Krishna”. Een Indische gouache op zijde.
Scène avec Krishna . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 23 x 31,5 cmEstimate: € 60/80 -
#33Geo LefèvrePeriod: 1876 - 1953
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#254
Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. Eén zonder lijst. 60 x 80 en 50 x 60 cm.
Trois tableaux représentant des bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. Un sans cadre. 60 x 80 et 50 x 60 cm.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#394
Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40/50 -
#337
Een kelkvormige siervaas van gesatineerd glas.
Un vase décoratif en forme de calice en verre satiné.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 2535