Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg

Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg

Service à thé et café quatre pièces en argent 800‰ avec poignées en bois. Poinçons de Delheid. Poids brut : 2 405 kg
Dim. h: 13 cm - 27 cm
SKU: 2903220217.
Category: Zilver.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #198

    Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.

    Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 Ø: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #127

    Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen vorken met Lodewijk XV-motieven, een reeks van zes vorken en zes lepels en een reeks van vier vorken en vijf lepels. Alles gemerkt van Delheid. 2149 gram.

    Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf fourchettes aux motifs Louis XV, d'un ensemble de six fourchettes et six cuillères et d'un ensemble de quatre fourchettes et cinq cuillères. Le tout poinçonné de Delheid. 2149 grammes.
    No longer available
    Dim. 2149 g
    Estimate: € 800 / 1200
  • #258

    Een lot van vijf stuks zilver, bestaande uit de sluiting van een avondtasje, een strooilepel, een servetring, een suikertang en een lepel van Delheid.

    Lot de cinq pièces en argent, composé de la fermeture d'un sac du soir, d'une cuillère saupoudroir, d'un rond de serviette, d'une pince à sucre et d'une cuillère de Delheid.
    No longer available
    Dim. 278,12 gram
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen lepels, vijf vorken, een kleine lepel en vork, een klein lepeltje met een engeltje en zes lepeltjes met apostelen.

    Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf cuillères, cinq fourchettes, une petite cuillère et une fourchette, une petite cuillère avec un ange et six cuillères avec des apôtres.
    No longer available
    Dim. 1172,7 gram
    Estimate: € 700 / 800
  • #97

    Een zilveren milieu-de-table, versierd met strikken en guirlandes, gemerkt met Nederlands gehaltemerk voor 833‰. 40 x 22 cm. Met blauw glazen recipiënt. Op verzilverd metalen spiegel. 52 x 42 cm

    Un milieu de table en argent, décoré de noeuds et de guirlandes, marqué de poinçons holandais. 40 x 22 cm Avec récipient en verre bleu. Sur miroir en métal argenté. 52 x 42 cm
    No longer available
    Dim. 1057,90 gram (zilver)
    Estimate: € 800 / 1000
  • #271

    Een geslepen kleurloos kristallen coupe met zilveren montuur. Medio XIXe eeuw.

    Une coupe en cristal incolore taillé avec cadre en argent. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #261

    Twee mosterdpotjes met glazen recipiënten en met gedreven zilveren voet, handvat en deksel. Eén beschadigd aan de bevestiging van het handvat. Zonder lepeltjes. XIXe eeuw.

    Deux pots à moutarde avec récipients en verre et avec base, anse et couvercle en argent martelé. Un endommagé au niveau de la fixation de la poignée. Sans cuillères. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #173

    Een 800‰ zilveren bestek, compleet voor twaalf personen. Gewicht zonder messen.

    Une coutellerie en argent 800‰, complète pour douze personnes. Poids sans couteaux.
    No longer available
    Dim. 937,60 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #108

    Een uitgebreide toilet- en borstelset met 950‰ zilveren deksels en monturen. Gemerkt van Delheid. Vier flesjes, twee otjes vijf borstels, een nagelset en een handspiegel.

    Un vaste ensemble de toilette et de brosse avec des couvercles et des cadres en argent 950‰. Marqué par Delheid. Quatre bouteilles, deux petites bouteilles, cinq pinceaux, un set d'ongles et un miroir à main.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 & 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #4

    Een zout-en een pepervaatje en een mosterdpotje met lepeltje. 800‰ zilver met glazen recipiënten. Gaaf.

    Une salière et une poivrière et un pot à moutarde avec cuillère. Argent 800‰ avec récipients en verre. Intactes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #677
    M.B. Piérard

    Een vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Beursvormige koffie-en theepot (H. 25 en 23 cm), suikerpot met deksel en melkpot. Onderaan gemerkt.

    Service à thé et café quatre pièces en métal argenté. Cafetière et théière en forme de bourse (H. 25 et 23 cm), sucrier avec couvercle et pot à lait. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 14-26cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #320

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    “Herenportret”. Potlood op papier. Draagt handtekening ‘Thoorop’.

    "Portrait d'homme". Crayon sur papier. Porte une signature 'Thoorop'.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #328

    “De dienende kunst in het oeuvre van Joris Minne”. Een map met gesigneerde en genummerde zeefdrukken. 169/250 exemplaren. Uitgave Mercatorfonds.

    « L'art de servir dans l'œuvre de Joris Minne ». Un dossier avec sérigraphies signées et numérotées. 169/250 exemplaires. Publication Fonds Mercator.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #269
    P. Mossay

    “Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.

    Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #674

    Drie verschillende gepolychromeerde aardewerken Boeddha’s.

    Trois Bouddhas différents en poterie polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm - 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #31
    Nao by Lladro, Valencia

    “Ballerina”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    "Ballerine". Une figurine de porcelaine multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en gele lijnen binnenin en rondom getorste blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes bleues et jaunes à l'intérieur et des lignes bleues torsadées tout autour. Circa 1900. Eclat en bas.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #522

    Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.

    Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.
    No longer available
    Dim. H: 230cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 208 x 177 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #407

    Een Indisch bronzen reliëf.

    Un relief indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #514

    Een spiegel in Louis XVI-stijl met een schilderij met twee engelen in de kuif en versierd met bloemen.

    Un miroir de style Louis XVI avec une peinture de deux anges dans la coiffe et décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. 245 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 650
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More