Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Floreat Alpaka

Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.

Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.
Dim. h: 13 - 28 cm
SKU: 2202220071.
Category: Verzilverd.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #682
    Wiskemann, Bruxelles

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.

    Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #661

    Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.

    Lot de dix-huit plats différents en métal argenté/blanc.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 - 47 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #55
    Wiskemann, Bruxelles

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.

    Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 240
  • #671
    Christofle, Paris

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ronde en een ovale schotel, een kleine terrine en een kom. Onderaan gemerkt.

    Lot en métal argenté, composé d'un plat rond et d'un ovale, d'une petite soupière et d'un bol. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #348

    Twee grote dienbladen en een schaal van verzilverd metaal. Het deksel van de schaal versierd met een eendenkop.

    Deux grands plateaux et une vasque en métal argenté. Le couvercle du bol décoré d'une tête de canard.
    No longer available
    Dim. 39 x 28; 44 x 33 & 55 x 42 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #651

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, twee ronde schotels, twee kommen, een ovale schotel en een klein schoteltje.

    Lot en métal argenté, composé d'un saucière, de deux plats ronds, de deux bols, d'un plat ovale et d'une petite soucoupe.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #334

    Een verzilverd metalen dubbele warmhoudschaal.

    Un double rechaud en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #383

    Een fijn uitgewerkte ceintuur en gesp van verzilverd koper. Bali, Indonesië.

    Une ceinture et une boucle finement élaborées en cuivre plaqué argent. Bali, Indonésie.
    No longer available
    Dim. l: 69 cm 10 cm (gesp)
    Estimate: € 40 / 50
  • #335

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.

    Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.
    No longer available
    Dim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #267

    Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.

    Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #428

    Een Arabische theepot van verzilverd metaal. Bijgevoegd een afwijkend melkkannetje en suikerpotje.

    Théière arabe en métal argenté. On joint un pot à lait et un sucrier différents.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #632

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #502

    Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.

    Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.
    No longer available
    Dim. 118 x 101 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #575

    Een gedreven koperen theekan.

    Une théière en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #282
    Jan Van Bloppoel
    Period: 1920 - 1972

    “Mannen op de markt”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Les hommes du marché". Pastel et fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #393
    Popworks

    Een draagbare radio-cassettespeler in de vorm van de achterzijde van een Cadillac Eldorado. Op batterijen of met voedingskabel.

    Un radio-cassette portable en forme de l'arrière d'une Cadillac Eldorado. Sur piles ou avec câble d'alimentation.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #315
    Boch

    Een klein art deco vaasje. Decor 5161. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase art déco. Décor 5161. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #281

    Een vrouwenbuste van gepatineerd zamak op sokkel van onyx met goudgepatineerde pootjes.

    Buste de femme en zamac patiné sur socle en onyx avec pieds patinés or.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #607

    Een schotel van Frans aardewerk met een meerkleurig decor. XIXe eeuw. Enige randschade.

    Un plat en poterie française au décor multicolore. XIXème siècle. Dégâts au bord.
    No longer available
    Dim. Ø:36cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd. Met punchlepel.

    Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé. Avec cuillère à punch.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #650

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un rubis central de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,98 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #16

    Een paar smeedijzeren vuurmanden.

    Une paire de paniers à feu en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #669

    Een paar grote messingen ketels en een tijl.

    Une paire de grandes bouilloires en laiton et un bassin.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm & 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    “De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.

    "L'âne têtu". Un groupe en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm l: 50 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More