#390
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 300/400 -
#156
Een eikenhouten tweedeurs garderobe.
#652Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“Ruimtelijk”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat.
"Spatial". Une lithographie. Signé et numéroté 2/200 hors planche.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#395
“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin,...". Un collage. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#243
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#327
Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35/45 -
#73
“Classicistische scène”. Een bronzen sierbord met reliëfdecor.
"Scène classique". Assiette décorative en bronze à décor en relief.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 80/100 -
#160
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600/800 -
#355
Een mahoniehouten canterbury, Engels dagbladenrekje met lade.
#349
Een Duits theeserviesje met blauw decor en zilver. Compleet voor zes personen.
#660
Een bronzen bulldog.
Bouledogue en bronze.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 70/100 -
Een verlengbare eikenhouten tafel. Met bijpassend bankje.
Une table extensible en chêne. Avec banc assorti.No longer availableEstimate: € 40/50