Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.
Een paar bronzen kaarsenhouders in barokke stijl.
#269P. Mossay
“Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#484
“Abstracte figuur met duif.” Gemengde techiek op papier. Draagt handtekening, gedateerd 1954.
"Figure abstraite avec colombe." Technique mixte sur papier. Signé, daté 1954.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#266
#700
#580
#184Jacobo a Daventria
Jacob van Deventer. « Brabantiae Germaniae Inferioris Nobilissimae Provinciae Descriptio ». Édition Plantin/Ortélius. Découpé.No longer availableDim. 37x 51 cmEstimate: € 100/120 -
#476
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#28
Art nouveau vaas van aardewerk met libellen.
#471
Een Indisch wapen in schede en met houder, versierd met parelmoer. Karnataka.
#398
Een kunststoffen paardenhoofd.
Une tête de cheval en plastique.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 65/75